Domiporta.pl z nową kampanią reklamową

Wraz z początkiem stycznia br. rozpoczęła się kampania reklamowa Domiporta.pl – jednego z największych

serwisów ogłoszeniowych w branży nieruchomości, należącego do Grupy Agora. Działania promocyjne pod

hasłem „Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom” obejmują internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

 

Nośniki reklamy zewnętrznej z hasłem „Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom” od początku stycznia br. są widoczne na ulicach Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta. Od 7 stycznia br. kampania Domiporta.pl jest również obecna w internecie – obejmuje działania zasięgowe, remarketingowe i performance’owe w serwisach internetowych, mailingach, wyszukiwarkach oraz w mediach społecznościowych.

Nowa kampania reklamowa platformy Domiporta.pl ma na celu zwiększenie rozpoznawalności serwisu i wzmocnienie jego pozycji wśród portali ogłoszeniowych branży nieruchomości. Za koncepcję kreacji odpowiada zespół marketingu Domiporta.pl, a za zakup mediów do internetowej części kampanii – Value Media. Kampania potrwa przez cały rok.

Domiporta.pl, jeden z największych serwisów ogłoszeniowych w branży nieruchomości, ma za sobą bardzo udany rok. W 4. kwartale 2019 r. liczba użytkowników serwisu wyraźnie przekroczyła 800 tys., rosnąc rok do roku w tempie dwucyfrowym*. W listopadzie br. liczba unikalnych użytkowników serwisu wyniosła prawie 820 tys., czyli wzrosła o 16% rok do roku.

Domiporta.pl to platforma integrująca wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Łączy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców, agencje pośrednictwa i banki finansujące zakup mieszkań.

 

* Dane: badanie Gemius/PBI, listopad 2019 r.

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »