Deweloperskie nie standardy

Marcin_Bałaj
Marcin Bałaj

Polski sektor budowlany charakteryzuje się aktualnie dynamicznym rozwojem systematycznie prowadząc do coraz większej nadpodaży mieszkań. Wpływ atrakcyjności oferty sprzedażowej zaczyna odgrywać mniejszą rolę, a deweloperzy muszą sięgać do innych form marketingowych. Dowiedz się jakie to formy i poznaj ich skuteczność czytając artykuł Marcina Bałaja. Zaskakuj, opowiadaj, buduj relacje i sprzedawaj styl życia.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Krzysztofa Rzepkowskiego – link do artykułu
Autor:
Marcin Bałaj
Dyrektor D3 Consulting – firmy dedykowanej obsłudze firm z branży deweloperskiej, zajmującej się wzmacnianiem pozycji inwestora na rynku, maksymalizacją wyniku sprzedażowego i związanego z nią biznesowego sukcesu nieruchomości.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 1/2017 pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Copywriting dla agentów nieruchomości. Skuteczne zasady pisania

Copywriting to sztuka tworzenia tekstów, które sprzedają. Dla agentów nieruchomości skuteczny copywriting jest nieocenionym narzędziem, które może znacząco zwiększyć zainteresowanie ofertą, przyciągnąć potencjalnych klientów i przyspieszyć proces sprzedaży. Praktyczne wskazówki, które sprawią, że ogłoszenia będą wyróżniać się na tle konkurencji, daje Anna Ledwoń-Blacha.

Przeczytaj więcej »

Przygotuj czerwoną teczkę. Prawniczka podpowiada sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie majątku dla bliskich

Cytat “Wiele osób przez lata gromadzi oszczędności i inne aktywa w różnych instytucjach finansowych, takich jak banki, fundusze inwestycyjne, rachunki maklerskie czy polisy ubezpieczeniowe. Po śmierci właściciela dostęp do tych środków może wymagać podjęcia dodatkowych działań, zwłaszcza jeśli spadkobiercy nie posiadają pełnej wiedzy o istniejących aktywach. Instytucje finansowe nie mają obowiązku informowania o aktywach zmarłego, dlatego zdarza się, że środki te pozostają na nieaktywnych rachunkach przez lata. Aby uporządkować sprawy finansowe i ułatwić bliskim dostęp do istotnych informacji, warto przygotować tzw. czerwoną teczkę. “

Przeczytaj więcej »