Deweloperka. Da się zarobić? Jak przeprowadzić przedsięwzięcie deweloperskie? Obrót nieruchomościami rolnymi po zmianach. 17-18 czerwca 2016 Zaździerz

 

Deweloperka. Da się zarobić?

Wiele osób postrzega ten rodzaj działalności gospodarczej jako dobre miejsce na zarobek. Niewiele jednak osób wie jak to zrobić. Ci, którzy prowadzą taką działalność niespecjalnie chcą przekazywać swoje tajemnice.

Jak przeprowadzić przedsięwzięcie deweloperskie?

Od pomysłu na biznes, poprzez zakup działki, przejście przez niezbędne procedury, spełnienie wymagań prawnych aż do wybudowania, sprzedaży i rozliczenia. Właśnie dla takich osób a także dla specjalistów zajmujących się wspomaganiem i obsługą rynku pierwotnego zorganizowaliśmy specjalne seminarium w ramach Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN.  „Deweloperka od A do Z”.

Tym razem się spotykamy w dniach 17-18 czerwca 2016 roku w gościnnych progach  Ośrodka Wczasowego „12 Dębów”  w Zaździerzu k/ Płocka.

Obrót nieruchomościami rolnymi po zmianach.

Drugim tematem, który przybliżymy uczestnikom seminarium będą kwestie  obrotu nieruchomościami rolnymi po ostatnich zmianach.

Więcej patrz http://profesjonalista.net/?p=12569

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »