Budowa domów w Polsce w 2020 roku. Czy przeszkodziła nam pandemia?

Cytat: ” Jak Polacy budowali domy w 2020 roku? Czy pandemia zmieniła ich plany dotyczące rozpoczęcia inwestycji? Z “Raportu o budowie domów w Polsce” opracowanego przez Oferteo.pl wynika, że trendem, który wyraźnie zaznaczył się w ubiegłym roku było zwiększenie powierzchni budowanych domów.”
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem oprac. : eGospodarka.pl na stronie www.egospodarka.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Bielany, Wilanów, Mokotów – tutaj mieszkania są tańsze niż dwa lata temu. Sprawdzamy stawki w Warszawie

Cytat “W większości warszawskich dzielnic średnie ceny ofertowe mieszkań notowane w marcu 2026 r. były niższe niż dwa lata temu o tej samej porze – wynika z danych serwisu SonarHome.pl. W dwóch – na Wilanowie i Targówki sprzedający oczekiwali również mniej niż przed rokiem. Od przeszło pół roku stawki jednak powoli, ale systematycznie rosną.”

Przeczytaj więcej »

Rewolucja w “wuzetkach”. Koniec sprawdzania działek przed zakupem

Cytat “Wydawanie decyzji o warunkach zabudowy czeka prawdziwe trzęsienie ziemi. Resort rozwoju ogranicza grono osób, które mogą złożyć wniosek o popularne “wuzetki”, co może radykalnie zmienić podejście do zakupu działek budowlanych. Przedsiębiorcy i deweloperzy stracą darmowe narzędzie do badania potencjału gruntów, a gminy zablokują nowe budowy, jeśli nie zdążą z przygotowaniem planów ogólnych.”

Przeczytaj więcej »