Bezpieczny Kredyt 2% – podsumowanie programu i perspektywa nowego rozwiązania Mieszkanie na start

Rynek nieruchomości w drugiej połowie 2023 roku został rozgrzany do czerwoności przez program Bezpieczny Kredyt 2%. Jak wygląda sytuacja po jego wygaszeniu i jakie będą zasady nowego programu Mieszkanie na start, pisze Katarzyna Dmowska.

Czytaj artykuł

Autor:

Katarzyna Dmowska

Wiceprezeska Grupy ANG S.A. Z sektorem finansowym związana od początku swojej kariery zawodowej. W latach 1994–2005 pracowała na Giełdzie Papierów Wartościowych, a następnie w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych. Na rynku pośrednictwa finansowego od 2005 r. Początkowo jako doradca klienta, później jako wsparcie sieci sprzedaży, a na końcu członek zarządu. W 2010 roku wraz z Arturem Nowak-Gocławskim

założyła ANG Spółdzielnię Doradców Kredytowych, która w 2020 r. została przekształcona w spółkę pracowniczą – Grupę ANG S.A. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Bankowości, Ubezpieczeń i Finansów Publicznych oraz studiów podyplomowych z psychologii społecznej w zarządzaniu rozwojem organizacji na Uniwersytecie SWPS.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2024.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wyróżnienia z opcją zdjęcia 360. Tylko w Nieruchomosci-online.pl

Dodanie zdjęć 360 i stworzenie wirtualnej wizyty poprzez Kreator wirtualnych wizyt Nieruchomosci-online.pl dają dodatkową możliwość zwrócenia uwagi na ofertę. Wyróżnione ogłoszenia ze zdjęciem 360° mają 6 razy więcej odwiedzin niż wyróżnione ogłoszenia ze zwykłym zdjęciem. Jak wykorzystać tę wiedzę do efektywniejszego promowania nieruchomości na sprzedaż, podpowiada Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Rynek najmu osiągnął równowagę

Cytat “Sytuacja na rynku najmu jest dużo korzystniejsza dla najemców niż rok temu. Oferta mieszkań na wynajem jest o 1,5% wyższa m/m i o 21% wyższa r/r. Oferta skurczyła się tylko w Poznaniu i w Trójmieście. Ceny najmu hamują, średnie stawki ofertowe spadły poniżej 3500 zł – wynika z kwietniowej analizy rynku najmu przeprowadzonej przez Otodom.”

Przeczytaj więcej »