Aparaty do zdjęć 360 stopni. Rekomendacje od Nieurchomosci-online.pl

Wirtualna wizyta w ogłoszeniu nieruchomości na sprzedaż, którą z łatwością można stworzyć w Kreatorze wizyt online od Nieruchomosci-online.pl, ułatwia sprawną obsługę klientów poszukujących. Łukasz Sokół postanowił przetestować 4 aparaty 360, które świetnie ułatwią pracę pośrednika w jej przygotowaniu.

Czytaj artykuł

Autor:

Łukasz Sokół

W zespole Nieruchomosci-online.pl od 2013 roku zajmuje się projektowaniem graficznym i animacją. Z zamiłowania fotograf dzikiej przyrody, licznie nagradzany w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in.: The „Art of nature” 16th international

festival of visual arts inspired by nature 2023, Vogelwarte.ch 2023, Bird Photographer of the Year, WildArt photographer of the Year, Sztuka Natury, Perły Polskiej Przyrody. W poszukiwaniu oczekiwanego efektu z zacięciem testuje nowe technologie i rozwiązania sprzętowe.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2024.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ile trzeba pracować, by kupić kawalerkę w Polsce? Ceny mieszkań uciekają pensjom, ale bywało gorzej

Cytat “Średnio od niespełna 5 do blisko 25 pp. szybciej rosły w ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny transakcyjne kawalerek w największych polskich miastach od przeciętnego wynagrodzenia brutto notowanego w poszczególnych województwach – wynika z danych Bankier.pl. Ceny mieszkań zdecydowanie odjechały pensjom zwłaszcza w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”

Przeczytaj więcej »

Co zrobić, jeśli sąsiad notorycznie parkuje na moim wykupionym miejscu parkingowym?

Cytat “Miejsca parkingowe przy nieruchomościach są obecnie bardzo drogie. Problemy z parkowaniem w największych polskich miastach sprawiają, że rośnie na nie zarówno popyt, jak i ceny widniejące w ogłoszeniach. Nasz czytelnik takie miejsce sobie wykupił, ale… notorycznie swoje auto stawia na nim jego sąsiad. Pytamy więc prawnika, co można z tym zrobić.”

Przeczytaj więcej »