Alternatywne metody finansowania zakupu nieruchomości

Robert Przygoda
Robert Przygoda

Blisko 60 procent polskich rodzin nie spełnia wymogów niezbędnych do uzyskania wiarygodności kredytowej, a niski poziom oszczędności uniemożliwia większości potencjalnych kupujących przygotowanie wkładu własnego. Są jednak inne metody zdobywania kapitału na zakup nieruchomości, które wiążą się z mniejszym ryzykiem, niż zaciągnięcie kredytu. Poznaj sposoby kreatywnego inwestowania i zwiększaj swoje szanse, zarówno na kupno jak i na sprzedaż.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Oskara Płukisa – link do artykułu
Autor:
Robert Przygoda
Coach, przedsiębiorca, inwestor. Autor bloga o inwestowaniu w nieruchomości www.robertprzygoda.pl. Założyciel spółek inwestujących w nieruchomości. Wykładowca w ASBIRO. Ekspert w Klubie Inwestorów GIC. Publikował w „B2D” i „Equity Magazine”, występował jako ekspert w TVN, „Rzeczpospolitej” i Polskim Radiu. Entuzjasta kreatywnych form nabywania nieruchomości.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 1/2017 pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Przygotuj czerwoną teczkę. Prawniczka podpowiada sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie majątku dla bliskich

Cytat “Wiele osób przez lata gromadzi oszczędności i inne aktywa w różnych instytucjach finansowych, takich jak banki, fundusze inwestycyjne, rachunki maklerskie czy polisy ubezpieczeniowe. Po śmierci właściciela dostęp do tych środków może wymagać podjęcia dodatkowych działań, zwłaszcza jeśli spadkobiercy nie posiadają pełnej wiedzy o istniejących aktywach. Instytucje finansowe nie mają obowiązku informowania o aktywach zmarłego, dlatego zdarza się, że środki te pozostają na nieaktywnych rachunkach przez lata. Aby uporządkować sprawy finansowe i ułatwić bliskim dostęp do istotnych informacji, warto przygotować tzw. czerwoną teczkę. “

Przeczytaj więcej »