Do jakich mieszkań dopłaci państwo?

Możliwe, że zostaną wprowadzone zmiany w programie Mieszkanie dla Młodych.Posłowie chcą dopłat do kredytów na mieszkania z rynku wtórnego.Z informacji zebranych przez Open Finance wynika, że większość ugrupowań partyjnych chce by lokale z rynku wtórnego zostały włączone do programu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem GB na stronie www.rp.pl – link do artykułu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ceny mieszkań niedużo wyższe niż rok temu. Jak długo?

Cytat “Pojawiła się najnowsza “Analiza rynku mieszkaniowego” autorstwa Polskiego Instytutu Ekonomicznego, a w niej podsumowanie sytuacji panującej na rynku w pierwszym kwartale bieżącego roku. Dostrzegalna już w poprzednim kwartale obniżona dynamika wzrostu cen mieszkań doczekała się kontynuacji. W najbliższym czasie można spodziewać się delikatnego wzrostu stawek bądź też utrzymania ich na dotychczasowym poziomie.”

Przeczytaj więcej »

Potęga sprawczości

Analiza osiągniętych sukcesów wpływa na rozwój kompetencji i pewności siebie. Dotyczy to także świeżo upieczonych agentów nieruchomości. Jakie strategie powinni przyjąć menedżerowie, by mieć wyniki w efektywnym wdrażaniu nowych agentów i budowaniu poczucia ich sprawczości, wyjaśnia Michał Wleklik.

Przeczytaj więcej »