Nowy numer magazynu „INMAG” od Nieruchomosci-online.pl już dostępny!

Pierwszy w 2021 roku numer magazynu „INMAG” skierowanego do marketerów i sprzedawców na rynku pierwotnym właśnie się ukazał. Na jego łamach specjaliści i eksperci z praktyką i doświadczeniem w branży poruszają aktualne tematy dotyczące promocji inwestycji, wizerunku dewelopera, skutecznej sprzedaży czy efektywnych negocjacji.

W bieżącym numerze eksperci starają się odpowiedzieć na pytania: Jak pandemia zmieniła rynek nieruchomości i jego klientów? Jak można wykorzystać te zmiany i przekuć je w przewagę konkurencyjną swojej marki na rynku? Jak przetrwać ten czas i poradzić sobie z trudnościami w biznesie? Jak skutecznie walczyć z deficytem mieszkań? Na tapet wzięliśmy także obecność dewelopera w social media i jego współpracę z influencerami oraz tematy sprzedażowe dotyczące pozyskania klientów do lejka sprzedażowego i mocy pytań pogłębionych.

Magazyn w wersji elektronicznej można pobrać bezpłatnie na stronie https://inmag.pl/

W numerze 1/2021:

MARKETING.

O czym deweloper w mediach społecznościowych pisać powinien? Studium przypadku w 10 aktach

Deweloperze, czy stać Cię na brak strony firmowej na LinkedInie?

Współpraca z influencerem. Jak wyeliminować ryzyka, w tym fake’owych obserwujących?

Zmiana dla przewagi konkurencyjnej

SPRZEDAŻ.

Co pani o tym sądzi? Czyli pytania pogłębiające w sprzedaży nieruchomości

Jak pozyskać klientów do lejka sprzedaży?

TRENDY.

Przetrwać ten czas. Jak poradzić sobie z trudnościami w biznesie

Czy pandemia zmieniła preferencje klientów na rynku nieruchomości?

Nowe życie starych budynków. Jak walczyć z deficytem mieszkań

Zapraszam do lektury!

Dominika Studniak

redaktor naczelna

Magazyn „INMAG”
Wydawca: NNV Sp. z o.o., 10-457 Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 1, redakcja@inmag.pl

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »