Zakończyła się kolejna sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. 14 – 15 maja 2011 roku OPALENICA

W dniach 14-15 maja 2011 roku w Hotelu Remes w Opalenicy pod Poznaniem odbyła się kolejna sesja szkoleniowa Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. W trakcie uczestnicy nie tylko zdobywali punkty w ramach obowiązkowego kształcenia zawodów rynku nieruchomości, ale także podnosili swoje kwalifikacje w ramach szkolenia Doradców Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Dwudniowe spotkanie pośredników, zarządców i rzeczoznawców majątkowych w szczególności poświęcone było problematyce budowlanej poczynając od podstawowych kwestii prawa budowlanego aż do zagadnień związanych z praktyką oceny budynków i rozwiązywaniu problemów Seminarium poprowadziła Pani dr Zdzisława Lędzion Trojanowska. Wieczór na naszych sesjach to jak zwykle bankiet i wspólna zabawa. Rozmowy o sytuacji rynkowej o transakcjach, o przyszłości zawodów rynku nieruchomości. Niedziela to był dzień poświęcony wykorzystaniu Internetu w działalności na rynku nieruchomości. Tajniki wiedzy na ten temat przekazywał Pan Maciej Palmowski z firmy Interdata z Łodzi. Uczestnicy na bieżąco mogli na swoich laptopach wdrażać różne pomysły. Kolejne osoby spełniły wymogi na uzyskanie zaszczytnego i prestiżowego tytułu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Certyfikaty Doradców Rynku Nieruchomości PTEiDRN otrzymały następujące osoby:
1. Górnowicz-Charęża Nina – Kraków
2. Jakubczyk Piotr – Rybnik
3. Kurczycka Anna – Olsztyn
4. Lubecka Teresa – Puszcza Mariańska
5. Łuka Marian – Bielsko Biała
6. Szymczak Klaudia – Wrocław
7. Tomaszczak Marzena – Sobótka

Nowy Doradcom Rynku Nieruchomości serdecznie gratulujemy. Podczas Seminarium ogłoszono termin i miejsce kolejnego spotkania. W październiku spotykamy się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Szykuje się kolejna fantastyczna impreza. Już teraz zapowiada się wiele osób na przyjazd.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Działka w spadku lub darowiźnie czy sprzedaż działki i przekazanie pieniędzy? Jakie obowiązują podatki i co jest korzystniejsze?

Cytat “Wielu właścicieli gruntów traktuje nieruchomości jako inwestycję, która z czasem zyskuje na wartości. Działka kojarzy się z bezpieczeństwem, stabilnością i możliwością zysku przy sprzedaży. Rzadziej myśli się jednak o tym, że posiadanie ziemi to także szereg obowiązków prawnych i finansowych, które mogą zaskoczyć, zwłaszcza gdy w grę wchodzą spadki, darowizny czy podziały nieruchomości. Brak wiedzy w tym zakresie może prowadzić do kosztów, które niekiedy sięgają nawet 64% wartości sprzedawanego gruntu, a także do obowiązku zapłaty 19% podatku dochodowego czy 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.”

Przeczytaj więcej »