Nowy numer magazynu „INMAG” od Nieruchomosci-online.pl już dostępny!

Właśnie ukazał się drugi w tym roku numer magazynu „INMAG” skierowanego do marketerów i sprzedawców na rynku pierwotnym. Na jego łamach specjaliści i eksperci z praktyką i doświadczeniem w branży poruszają aktualne tematy dotyczące promocji inwestycji, wizerunku dewelopera, skutecznej sprzedaży czy efektywnych negocjacji.

Tym razem, artykuły, które zostały opublikowane w numerze, odpowiadają sytuacji, w jakiej znalazła się branża deweloperska. Pandemia koronawirusa daje się jej we znaki także jej i trudno przewidzieć, kiedy wszystko wróci do normy. A kiedy to się już stanie, na pewno będzie to nowa norma, której standardy kształtują się właśnie teraz. Warto więc znaleźć sposób na odnalezienie się w nowej sytuacji, by ją przetrwać i wyjść z niej bez szwanku. To czas na szkolenie nowych umiejętności, ponieważ przyszłość, która nadchodzi, będzie ich wymagała. To czas przeglądu podejmowanych działań, bo część z nich, w związku ze zmieniającymi się potrzebami rynku, staje się nieskuteczna. Teksty, które przygotowali eksperci, mogą być cegiełką, która przyczyni się budowy przewagi konkurencyjnej w nadchodzącym czasie.

 

Magazyn w wersji elektronicznej można pobrać bezpłatnie na stronie inmag.pl.

 

W numerze 2/2020:

MARKETING.

Marketing dewelopera czy marketing inwestycji?

Nie zgaduj. Testy A/B strony inwestycji bez ingerencji programisty

Analiza ryzyka z RODO przy działaniach marketingowych

Moment bezprecedensowy

 

SPRZEDAŻ.

Sabotaż w obsłudze klienta

Jak pracować z obiekcją klienta?

Wyróżnij się! Nikt nie pamięta zwykłych i zgorzkniałych

 

TRENDY.

Ekonomia izolacji. Czy pomoże ekodeweloperom?

Rynek nieruchomości w czasach… kryzysu?

Pobierz https://www.nieruchomosci-online.pl/publikacje/inmag.html

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Przygotuj czerwoną teczkę. Prawniczka podpowiada sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie majątku dla bliskich

Cytat “Wiele osób przez lata gromadzi oszczędności i inne aktywa w różnych instytucjach finansowych, takich jak banki, fundusze inwestycyjne, rachunki maklerskie czy polisy ubezpieczeniowe. Po śmierci właściciela dostęp do tych środków może wymagać podjęcia dodatkowych działań, zwłaszcza jeśli spadkobiercy nie posiadają pełnej wiedzy o istniejących aktywach. Instytucje finansowe nie mają obowiązku informowania o aktywach zmarłego, dlatego zdarza się, że środki te pozostają na nieaktywnych rachunkach przez lata. Aby uporządkować sprawy finansowe i ułatwić bliskim dostęp do istotnych informacji, warto przygotować tzw. czerwoną teczkę. “

Przeczytaj więcej »