Zamieszkaj na Osiedlu Rozalin – Oazie ciepła i spokoju

Tereny rekreacyjne na wyciągnięcie ręki, świeże powietrze pozbawione smogu, rozbudowana i zadbana infrastruktura oraz wygodny dojazd do wszystkich części metropolii to kilka cech lokalizacji nieruchomości często wymienianych przez osoby planujące zmianę miejsca zamieszkania. Wszystkie te atuty posiada Osiedle Rozalin realizowane przez firmę Novum Plus w Lusówku w gminie Tarnowo Podgórne.

Pani Kinga – mieszkanka Osiedla Rozalin w filmie mówi o poszukiwaniu idealnego miejsca do życia, wyborze Osiedla Rozalin, jego okolicy, samym domu – nazywanym przez gospodynię „oazą spokoju i ciepła”, jego funkcjonalności i wyjątkowym czasie w nim spędzanym.

Osiedle Rozalin łączy w sobie wygodę, nowoczesną architekturę oraz staranne wykonanie budynków. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących ciszę i spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz. Znajduje się ono w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, nieopodal jeziora, a jednocześnie jedynie 20 minut od centrum Poznania, dzięki rozbudowanej sieci dróg. Osiedle Rozalin jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W standardzie jest kompletna instalacja elektryczna, C.O. wraz z piecem gazowym i grzejnikami oraz pojazd z kostki betonowej. Każdy nowo oddany dom posiada zarówno dostęp do drogi, jak i chodników. Zadbano również o pełne oświetlenie uliczne osiedla. Teren posiada też kanalizacje deszczową.

Od 2017 r. przy Osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a około 800 metrów od Osiedla nowo wyremontowane przedszkole i rozbudowana szkoła podstawowa. Z kolei Jezioro Lusowskie, z jedną z najlepiej zagospodarowanych plaż w Wielkopolsce, znajduje się ok. 3 km od Osiedla. Natomiast do Tarnowa Podgórnego można dotrzeć bezpośrednio z Osiedla bezpieczną drogą pieszo-rowerową.

Oferta Osiedla Rozalin jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej zarówno domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, domy jednorodzinne wolnostojące o powierzchniach od 107 do 180 mkw. oraz mieszkania o powierzchni 44 i 89 mkw. – o różnej architekturze i powierzchni.

Autor: redakcja

Źródło patrz LINK

Artykuł pochodzi z portalu domiporta.pl

 

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »