Bezpłatny kurs online: Twórz wideo, które sprzedaje nieruchomości

Portal Nieruchomosci-online.pl zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji kursu dla pośredników w całości poświęconej tworzeniu wideo, które sprzedaje nieruchomości.

Treści w formie wideo intensywnie wpływają na emocje i łatwiej zapadają w pamięć – oglądający zapamiętują 95% treści z obejrzanego filmu, podczas gdy z czytanego tekstu tylko 10%. Dostrzegając tę zależność i rosnący trend wideo, portal Nieruchomosci-online.pl we współpracy z Magdą i Grzegorzem Wysok, pośrednikami i twórcami kanału Wyjątkowe Wnętrza na Sprzedaż, stworzył darmowy kurs online dla agentów nieruchomości będący częścią działań edukacyjnych w ramach programu #ProfesjonalnyAgent.

Kurs odkrywa potencjał drzemiący w wideo jako narzędziu skutecznej komunikacji z klientami. Zawiera praktyczną wiedzę, wskazówki oraz zadania, dzięki którym jego uczestnicy poznają aspekty samodzielnej realizacji wideo. Przekonają się, jak ta forma przekazu sprawdza się w ich branży i jak korzystają z niej inni agenci. Uczestnicząc w lekcjach, przejdą przez wszystkie etapy tworzenia wideo – od pomysłu, przez realizację, do publikacji i promocji.

Co zawiera kurs?

Kurs składa się z 4 lekcji w formie wideo, które będą trafiały na skrzynkę e-mail uczestników przez 4 kolejne dni.

Tematy lekcji:

Dostosuj wideo do stylu swoich działań
Odliczanie do nagrania – zostań mistrzem przygotowań
Jak stworzyć idealny scenariusz?
Wzorowa promocja Twojego wideo

Przystępując do kursu, każdy uczestnik otrzyma szeroki pakiet materiałów uzupełniających, a także dołączy do zamkniętej grupy wymiany wiedzy na Facebooku.

Start kursu: 24 września 2018 roku

ZAPISY NA LISTĘ UCZESTNIKÓW
http://www.skutecznesposobypracyzoferta.pl

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ojcowizna wystarczy tylko na kawalerkę? Prześwietlamy ceny gruntów rolnych

Cytat “Od 40 tys. zł w woj. zachodniopomorskim do ponad 95 tys. zł w woj. wielkopolskim – tyle w IV kw. 2024 r. płacono przeciętnie za grunty rolne w przeliczeniu na hektar – wynika z danych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Choć grunty rolne podrożały w ostatnim roku od kilku do kilkunastu procent, to przeciętne polskie gospodarstwo może kosztować obecnie nawet niewiele więcej niż kawalerka w dużym mieście.”

Przeczytaj więcej »

Inwestujący w branżę nieruchomości na szczytach wyczekują odwilży na rynku. Deweloperzy kumulują zasoby na odbicie popytu

Cytat “W maju 2025 r. WIG-Nieruchomości po raz pierwszy od listopada 2007 r. przekroczył na wykresie poziom 5000 pkt, chociaż w raportowanych w tym czasie wynikach branżowych liderów trudno szukać rekordów. Dołek sprzedażowy został osiągnięty, komentują eksperci i podkreślają, że mieszkaniowe promocje u deweloperów widać już od kilku miesięcy. Część z nich, jak Atal, woli rozbudowywać ofertę, zadłużając się coraz bardziej, licząc na znaczące odbicie rynku.”

Przeczytaj więcej »