W reakcji na drastyczne podwyżki cen ogłoszeń nieruchomości powstała na FB specjalna Grupa “Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów”

f3

W reakcji na drastyczne podwyżki cen ogłoszeń nieruchomości powstała na Facebook specjalna Grupa „Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów”. Grupa oczywiście powstała na Facebook. Patrz link Partnerstwo Pośredników Nieruchomości. Bunt w zagrodzie dojnych krów. Celem Grupy wg organizatorów jest upodmiotowienie małych firm, tak aby w relacji z wielkimi portalami stały się podmiotem, partnerem a nie tylko przedmiotem decyzji cenowych portali. Grupa znalazła Partnera dla prezentacji swoich ofert uwzględniającego wspólny potencjał ofertowy i osobowy uczestników Grupy. Do Grupy mogą przystąpić jedynie przedsiębiorcy wykonujący działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Grupa nie jest związana z żadną organizacją jej powstanie to oddolna spontaniczna reakcja na dramatycznie wysokie podwyżki kosztów promocji ofert nieruchomości zagrażające płynności finansowej małych firm. Trzymamy Kciuki. Patrz link do Grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości. Bunt w zagrodzie dojnych krów.

Przypominamy również o wielkiej Grupie Doradcy Rynku Nieruchomości, pośrednicy, zarządcy, rzeczoznawcy majątkowi, w której jest już ponad 16 680 uczestników rynku nieruchomości. To Grupa edukacyjna, to centrum wiedzy o sprawach nieruchomości. Patrz LINK

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »