Demografia: Polskie miasta tracą mieszkańców

Jak informuje “Gazeta Wyborcza” coraz więcej osób decyduje się na zamieszkanie w gminach sąsiadujących z największymi miastami. Chcą żyć w spokojnej okolicy, ale korzystać z infrastruktury miejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem źródła PAP na stronie www. bankier.pl –link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »