Polak coraz bardziej samotny w swoim “M”

Jak wynika z danych przedstawionych przez portal Eurostatu Polska nadal cechuje się wysokim odsetkiem przeludnionych mieszkań. Jednak przez ostatnie lata, szybko wzrastał odsetek Polaków mieszkających w lokum zbyt dużym jak na ich potrzeby jest to około 12% naszych rodaków

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Andrzej Prajsnar, ekspert portalu RynekPierwotny.pl na stronie www. egospodarka.pl –link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »