Wynajem mieszkań w 2015 roku- kosztuje więcej .

Polacy płacą znacznie więcej za wynajem mieszkania niż rok temu. Miesięczne stawki ofertowe wzrosły w niektórych miastach nawet o 100 – 150 zł miesięcznie. Najwięcej najemcy zapłacą w Warszawie – średnio ok. 1560 zł/m-c. za wynajem kawalerki. Jak kształtują się ceny czynszów w innych miastach. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Grażyna Błaszczakna stronie – www. rp.pl– link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »