5 błędów tworzenia marki osobistej w social mediach (i nie tylko)

Marka osobista w pracy opartej na relacjach ma kluczowe znaczenie – kryje się za nią nie tylko rozpoznawalność, ale i wiarygodność. Dlaczego więc często sami sabotujemy jej budowanie? Najczęstsze pułapki, które czyhają na drodze do silnej marki osobistej, wylicza Jakub Matuszkiewicz.

Czytaj artykuł

Autor:

Jakub Matuszkiewicz

Pomaga przedsiębiorcom zasilić marketingiem ich organizacje – zgodnie z DNA firmy, celami biznesowymi i pomysłem na komunikację. Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych, strategii kontentowych w social mediach (strategii treści) oraz pracy w obszarze social sellingu i employee advocacy. Szkoli, audytuje, doradza. Z branżą nieruchomości związany od 2015 roku. Od tamtej pory pracował w kilkunastoma biurami nieruchomości z całej Polski, tworząc ich strategie marketingowe i kreując marki osobiste agentów.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »