4% mi pasuje! Jak zbudować wartości usługi na spotkaniu ze zbywcą

Aby skutecznie przekonać klientów do akceptacji wynagrodzenia za usługi pośrednictwa, należy budować jej wartość poprzez zrozumienie potrzeb, edukowanie o korzyściach współpracy i dawanie możliwości doświadczenia Twoich kompetencji, przy jednoczesnym uwzględnieniu często błędnych przekonań. O tym, jakie czynniki wpływają na postrzeganą wartość usług pośrednictwa przez klientów i w jaki sposób zbudować jej wartość, pisze Michał Śmigielski-Ludwa.

Czytaj artykuł

Autor:

Michał Śmigielski-Ludwa

Trener biznesu, współwłaściciel marki View two – szkolenia & praktyka, która specjalizuje się w szkoleniach dla branży nieruchomości. W branży nieruchomości od 2011 roku, ma 5-letnie doświadczenie jako doradca ds. nieruchomości, a jako menedżer od 2016 roku. Aktualnie projektuje i wprowadza do agencji nieruchomości szkolenia wdrożeniowe na stanowisko agenta nieruchomości. Od 2013 roku przeszkolił kilkuset agentów, a wielu z nich do tej pory znanych jest z wysokiej jakości usługi. Autor gier szkoleniowych, webinarów i artykułów. Wyróżniony podczas IX Gali PNSA w kategorii Trener Sprzedaży.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2024.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Działka w spadku lub darowiźnie czy sprzedaż działki i przekazanie pieniędzy? Jakie obowiązują podatki i co jest korzystniejsze?

Cytat “Wielu właścicieli gruntów traktuje nieruchomości jako inwestycję, która z czasem zyskuje na wartości. Działka kojarzy się z bezpieczeństwem, stabilnością i możliwością zysku przy sprzedaży. Rzadziej myśli się jednak o tym, że posiadanie ziemi to także szereg obowiązków prawnych i finansowych, które mogą zaskoczyć, zwłaszcza gdy w grę wchodzą spadki, darowizny czy podziały nieruchomości. Brak wiedzy w tym zakresie może prowadzić do kosztów, które niekiedy sięgają nawet 64% wartości sprzedawanego gruntu, a także do obowiązku zapłaty 19% podatku dochodowego czy 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.”

Przeczytaj więcej »