3 rzeczy, o których musisz wiedzieć, współpracując z influencerem

Coraz więcej pośredników nieruchomości decyduje się na współpracę z influencerami. O czym należy pamiętać, by uniknąć postępowania ze strony Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz wysokich kar finansowych, podpowiada Piotr Kantorowski.

Czytaj artykuł

Autor:

Piotr Kantorowski

Przedsiębiorca, radca prawny, autor, redaktor naczelny, podkaster, ultramaratończyk. Założyciel Kancelarii Prawnej Kantorowski, Głąb i Wspólnicy, która wspiera przedsiębiorców w ich codziennych wyzwaniach, w tym przede wszystkim na rynkach e-commerce, digital marketingu i IT. Redaktor naczelny czasopisma „Prawo dla Biznesu” ukazującego się online, którego częścią jest jego autorski podcast Prawo dla Biznesu, współprowadzący kanału na YouTubie dla e-biznesu KANTOROWSKI x GŁAB. Autor i współautor wielu publikacji specjalistycznych w tym książek.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2024.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ile trzeba pracować, by kupić kawalerkę w Polsce? Ceny mieszkań uciekają pensjom, ale bywało gorzej

Cytat “Średnio od niespełna 5 do blisko 25 pp. szybciej rosły w ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny transakcyjne kawalerek w największych polskich miastach od przeciętnego wynagrodzenia brutto notowanego w poszczególnych województwach – wynika z danych Bankier.pl. Ceny mieszkań zdecydowanie odjechały pensjom zwłaszcza w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”

Przeczytaj więcej »

Co zrobić, jeśli sąsiad notorycznie parkuje na moim wykupionym miejscu parkingowym?

Cytat “Miejsca parkingowe przy nieruchomościach są obecnie bardzo drogie. Problemy z parkowaniem w największych polskich miastach sprawiają, że rośnie na nie zarówno popyt, jak i ceny widniejące w ogłoszeniach. Nasz czytelnik takie miejsce sobie wykupił, ale… notorycznie swoje auto stawia na nim jego sąsiad. Pytamy więc prawnika, co można z tym zrobić.”

Przeczytaj więcej »