11 maja 2014 roku w Warszawie odbyły się kolejne egzaminy na licencję zarządcy nieruchomości F PPRN.

11 maja 2014 roku w Warszawie odbyły się kolejne egzaminy na licencję zarządcy nieruchomości F PPRN.
W sesji egzaminacyjnej uczestniczyła liczna grupa osób zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami – nie tylko z terenu Warszawy.

Serdecznie gratulujemy nowym zarządcom uzyskania licencji F PPRN. Życzymy powodzenia w pracy i dalszego rozwoju zawodowego na rynku nieruchomości. Uczestnicy egzaminu oprócz licencji otrzymali od Federacji prezent w postaci kuponu promocyjnego pakietu Business na bezpłatną reklamę swojej firmy w portalu Firmy.net przez okres 3 miesięcy.

Kolejna sesja egzaminacyjna na zarządcę nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami odbędzie się w dniu 28 maja 2014 roku o godzinie 11 w Sekretariacie Zamiejscowym Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Łódź al. Kościuszki 3, informacje tel. 510 069 316.

Warunkiem przystąpienia do egzaminów jest wypełnienie wniosku o nadanie licencji na stronie www.pprn.pl załączenie skanów dokumentów potwierdzających stosowne kwalifikacje [ukończone kursy, studia] oraz dokonanie wpłaty w kwocie 120, 00 zł [sto dwadzieścia złotych] na konto FPPRN Bank BZ WBK 87 1090 1304 0000 0001 1422 3204 w tytule przelewu wpisać – „Zwrot kosztów egzaminu licencyjnego” i przesłanie potwierdzenia na adres e-mail; e-mail: biuro1@pprn.pl

Poniżej informacje o innych trybach uzyskania licencji.

Jak otrzymać licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami F PPRN? Patrz LINK

Jak otrzymać Licencję Zarządcy Nieruchomości Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości? Patrz LINK

Zapraszam do składnia wniosków.
Z poważaniem.
Tomasz Błeszyński
Przewodniczący CKE FPPRN

Uwaga osoby, które posiadają licencję F PPRN mają możliwość rozpocząć procedurę prowadzącą do otrzymania Certyfikatu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Patrz LINK

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Działka w spadku lub darowiźnie czy sprzedaż działki i przekazanie pieniędzy? Jakie obowiązują podatki i co jest korzystniejsze?

Cytat “Wielu właścicieli gruntów traktuje nieruchomości jako inwestycję, która z czasem zyskuje na wartości. Działka kojarzy się z bezpieczeństwem, stabilnością i możliwością zysku przy sprzedaży. Rzadziej myśli się jednak o tym, że posiadanie ziemi to także szereg obowiązków prawnych i finansowych, które mogą zaskoczyć, zwłaszcza gdy w grę wchodzą spadki, darowizny czy podziały nieruchomości. Brak wiedzy w tym zakresie może prowadzić do kosztów, które niekiedy sięgają nawet 64% wartości sprzedawanego gruntu, a także do obowiązku zapłaty 19% podatku dochodowego czy 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.”

Przeczytaj więcej »