Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Spójrz inaczej na swój biznes

  dodano: 12.12.2019

  „Sięgaj gdzie wzrok nie sięga” – pisał Adam Mickiewicz. Ale jak? W jaki sposób spojrzeć panoramicznie i mieć bardziej kreatywne pomysły? To nie musi być trudne. Zobaczcie sami!

  czytaj dalej
 • Magazyn „ESTATE” 4/2019 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  dodano: 12.12.2019

  W najnowszym numerze sporo będzie o wyborach i trudnościach z nimi związanych – na ile są podyktowane racjonalnością, a ile w nich podświadomego dążenia do dobrego mniemania o sobie samych, a często i… przyjemności?

  W wywiadzie z okładki o  naszych skomplikowanych relacjach z liczbami opowie  Janina Bąk, wykładowca statystyki i autorka bloga  JaninaDaily.com.  Z naszymi gośćmi porozmawiamy także o neuromarketingu  oraz  o  poczuciu własnej wartości i jego wpływie (nie tylko) na wysokość wynagrodzenia.  Zadamy pytania, jak przekonać do siebie w niespełna minutowej rozmowie oraz  czy w świecie biznesu i finansów możliwe jest postępowanie z poszanowaniem dobra wszystkich interesariuszy.

  czytaj dalej
 • Czy irytacja może mieć wpływ na rozwój?

  dodano: 12.12.2019

  Często zastanawiasz się, jak ktoś wpadł na tak genialny pomysł? Albo jak to się dzieje, że innych biznesy wciąż i wciąż się rozwijają. Przeanalizujemy, czy irytacja może wpłynąć na rozwój firmy.

  czytaj dalej
 • NOWE TERMINY – Kursy licencyjne dla zarządców nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami – autoryzowane przez F PPRN

  dodano: 10.12.2019

  banerek-2019-12_2a-kopia-4

  Kursy licencyjne dla przygotowujące do uzyskania fakultatywnej licencji FPPRN dla zarządców nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami – autoryzowane przez F PPRN.

  Kursy przygotowują do egzaminów na licencję FPPRN Poznań- Warszawa – Łódź – Katowice –  Opole – Wrocław. Więcej patrz link
  czytaj dalej
 • Spotkanie organizatorów rynku nieruchomości z FPPRN i PTEiDRN Smardzewice 6 grudnia 2019

  dodano: 09.12.2019
  To już ponad 15 lat wspólnej pracy w ramach Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości – PTEiDRN  To już ponad 10 lat działalności w ramach Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości – FPPRN  Po latach jakże dobitnie widać, że decyzja o powołaniu naszych organizacji była słuszna.
  Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy działają na rzecz rynku nieruchomości. Nieustannie rośniemy, rozwijamy się i pracujemy. Jesteśmy cierpliwi, zbieramy kroplę po kropli, jednego po drugim profesjonalistów rynku nieruchomości do naszej rodziny, lubimy siebie i innych.To ważne.
  Na fotografii przedstawiciele zarządów FPPRN i PTEiDRN oraz przedstawiciele komisji rewizyjnych tych organizacji obecnej kadencji – 6 grudnia 2019 roku Smardzewice.
  Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich członków naszej organizacji, wielu tysięcy osób, które zdobyły licencje FPPRN, wielu, wielu tysięcy uczestników naszych wielu szkoleń, spotkań, konferencji, seminariów, kilkudziesięciu tysięcy uczestników Grupy na Facebook  Doradcy Rynku Nieruchomości, Pośrednicy, Zarządcy, Rzeczoznawcy Majątkowi.
  Wiele jeszcze przed nami. Wszystkiego najlepszego drodzy przyjaciele na najbliższe Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2020 rok.

  foto-grupowe-zarzadow-pteidrn-i-pprn-6-grudnia-2019

  Od lewej stoją: Jarosław Krajewski, Andrzej Jakiel, Tomasz Błeszyński Zbigniew Kubiński, Grzegorz Biskupski, Marek Wachowski. Siedzą od lewej: Ewa Matusiak vel Matuszewska, Bogusław Jęcek, Beata Garbacz,

  czytaj dalej
 • Drugi numer magazynu „INMAG” od Nieruchomosci-online.pl już dostępny!

  dodano: 27.11.2019

  Szanowni Państwo,

  właśnie ukazał się drugi numer magazynu „INMAG” skierowanego do marketerów i sprzedawców na rynku pierwotnym. Na jego łamach specjaliści i eksperci z praktyką i doświadczeniem w branży poruszają tematy dotyczące promocji inwestycji, wizerunku dewelopera, skutecznej sprzedaży czy efektywnych negocjacji. Znalazło się też miejsce na trendy widoczne obecnie w branży.

  czytaj dalej
 • SEMINARIUM***REFORMA POSTĘPOWANIA CYWILNEGO***STRATEGIE INWESTYCYJNE I ZJAWISKA KRYZYSOWE NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI***STUDIUM INWESTYCYJNE: ANALIZA CHŁONNOŚCI INWESTYCYJNEJ GRUNTÓW i PRZYGOTOWANIE GRUNTÓW INWESTYCYJNYCH DO OBROTU***

  dodano: 25.11.2019

  Tradycyjne, mikołajkowe seminarium w ramach Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. W dniach 6-7 grudnia 2019 roku spotykamy się na kolejnym seminarium Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN w Hotelu MOLO w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim, wspaniałe miejsce pomiędzy Łodzią a Warszawą. Spotkanie dedykowane jest wszystkim profesjonalistom z branży nieruchomości. W ramach naszego, dwudniowego Seminarium zajmiemy się tym razem następującymi tematami:

  1. „Reforma postępowania cywilnego – ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego znaczenia dla przeciętnego przedsiębiorcy „

  2. „Strategie inwestycyjne i zjawiska kryzysowe na rynku nieruchomości”

  3. „Studium inwestycyjne: Analiza chłonności inwestycyjnej gruntów i przygotowanie gruntów inwestycyjnych do obrotu” 

  Pteidrn_doradcy_logo

  czytaj dalej
 • SEMINARIUM „Reforma postępowania cywilnego – ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego znaczenia dla przeciętnego przedsiębiorcy „

  dodano: 15.11.2019

  6-7 XII 2019. Rusza kolejna, mikołajkowa dwudniowa sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN – Smardzewice – Dedykowane dla pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości, doradców nieruchomości. Zmiany w kpc – ważne dla podmiotów rynku nieruchomości. W pierwszym dniu 6 grudnia 2019 (piątek) zostaną Państwo zapoznani z głównymi kierunkami zmian wprowadzonych do polskiej procedury cywilnej na mocy ustawy z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw , w tym z przywróconym do porządku prawnego postępowaniem odrębnym w sprawach gospodarczych, zmianami w postępowaniu uproszczonym i elektronicznym postępowaniu uproszczonym a także wpływem przedawnienia na postępowanie cywilne . Omówione zostaną ponadto główne zmiany w opłatach sądowych w postępowaniu cywilnym . Wykładowca doświadczony radca prawny Beata Kowalska-Osadowska.
  czytaj dalej
 • SEMINARIUM Strategie inwestycyjne i zjawiska kryzysowe na rynku nieruchomości

  dodano: 15.11.2019

  6-7 XII 2019. Rusza kolejna, mikołajkowa dwudniowa sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN – Smardzewice – Dedykowane dla pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości, doradców nieruchomości.Podczas autorskiej prezentacji przestawione i scharakteryzowanie zostaną strategie inwestycyjne na rynku nieruchomości oraz zjawiska kryzysowe. W pierwszym dniu 6 grudnia 2019 (piątek) w drugiej części  zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • funkcje gospodarcze i społeczne inwestycji na rynku nieruchomości
  • strategie inwestycyjne na rynku nieruchomości
  • flipping mieszkań
  • inwestycje w wynajem mieszkań
  • inwestycje w podnajem mieszkań
  • inwestycje lokacyjne
  • fundusze nieruchomościowe
  • fundusze REIT
  • inwestycje Condo
  • analiza zagrożeń procesów inwestycyjnych
  • zjawiska kryzysowe a rynek nieruchomości
  czytaj dalej
 • SEMINARIUM Studium inwestycyjne: Analiza chłonności inwestycyjnej gruntów i przygotowanie gruntów inwestycyjnych do obrotu

  dodano: 15.11.2019

  6-7 XII 2019. Rusza kolejna, mikołajkowa dwudniowa sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN – Smardzewice – Dedykowane dla pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości, doradców nieruchomości. Studium inwestycyjne: Analiza chłonności inwestycyjnej gruntów i przygotowanie gruntów inwestycyjnych do obrotu” Wykładowca – wybitny specjalista rynku nieruchomości Adam Polanowski

  Podczas drugiego dnia sesji zostanie omówiony zostanie proces przegotowana gruntów pod inwestycje. Przedstawione zostaną następujące zagadnienia :

  czytaj dalej
 • Blok-widmo straszy od 10 lat. W końcu ma szansę pójść pod młotek

  dodano: 15.11.2019
  Blok przy ul. Borzymowskiej w Warszawie od 10 lat straszy pustkami. W nieruchomości znajdują się aż 164 mieszkania, jednak do tej pory żaden z lokatorów nie mógł się wprowadzić. Do akcji wkroczył jednak syndyk likwidujący spółkę należącą do dawnego dewelopera. Czy to odmieni los budynku?
  czytaj dalej
 • Polska zajmuje drugie miejsce jeśli chodzi o dostępność mieszkań w Europie. Od końca

  dodano: 15.11.2019
  Polska do 2030 roku powinna wydać 300 mld zł na budowę mieszkań – twierdzi Mirosław Barszcz, szef PFR Nieruchomości. Inaczej nie osiągnięmy unijnego poziomu dostępności tego typu lokali. Oznacza to jedno – przez najbliższe lata w Polsce będzie budować się na potęgę.
  czytaj dalej
statystyka