profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Profesjonalista.net » aktualności

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Mózg a nieruchomości. Część 3: Jak kupuje niebieski mózg

  dodano: 23.11.2020

  Biostruktura mózgu kształtuje nasze codzienne reakcje, zachowania i wybory, do których zaliczają się również decyzje zakupowe, także na rynku nieruchomości. Umiejętność rozpoznawania tych struktur mogą owocować sukcesami w sprzedaży. Jak dzięki tej metodzie poprawić swoją skuteczność, tłumaczy Anna Urbańska.

  czytaj dalej
 • Optymalizacja marketingu w agencjach butikowych. Zarządzanie treścią i relacjami

  dodano: 19.11.2020

  Szybkość reakcji, dokładność dopasowania oferty, wiedza agentów i budząca zaufanie marka to obecnie przewagi konkurencyjne małych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. O tym, jak pracuje się z klientem w agencjach butikowych, opowiada Filip Pietrek.

  czytaj dalej
 • O czym trzeba pamiętać kupując działkę budowlaną?

  dodano: 19.11.2020

  O czym trzeba pamiętać kupując działkę budowlaną?

  Deweloperzy zmonopolizowali rynek mieszkaniowy. Dobrze widać to zwłaszcza na przestrzeni kilku ostatnich lat, w statystykach dotyczących liczby wydawanych pozwoleń na budowę, rozpoczynanych budów oraz jednostek mieszkalnych oddawanych do użytkowania. Nie oznacza to jednak wcale, że Polacy przestali budować domy jednorodzinne sposobem gospodarczym.

  czytaj dalej
 • Bezpłatny kurs online: Skuteczne sposoby pracy z ofertą – edycja 2020

  dodano: 17.11.2020

  Żyjemy w ciekawych czasach. Rok 2020 przebiegający w cieniu pandemii przyniósł zmiany, których nikt się nie spodziewał i których finał trudno przewidzieć. Dostrzegając te zmiany, portal Nieruchomosci-online.pl we współpracy z partnerami biznesowymi i przyjaciółmi stworzył internetowy, bezpłatny kurs dla agentów nieruchomości „Skuteczne sposoby pracy z ofertą” będący częścią działań edukacyjnych w ramach programu #ProfesjonalnyAgent. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest skuteczne działanie w czasach społecznej izolacji.

  czytaj dalej
 • NOWOROCZNY SPECJALNY Kurs licencyjny na pośrednika i zarządcę nieruchomości – EDYCJA ON-LINE- rozpoczynamy 16 stycznia 2021

  dodano: 17.11.2020

  Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości we współpracy z Federacją Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości zaprasza na licencyjne kursy dla zarządców nieruchomościami i pośredników nieruchomości autoryzowane przez FPPRN.

  NOWOROCZNY NA 2021 ROK SPECJALNY Kurs licencyjny: pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości na fakultatywną licencję F PPRN – EDYCJA ON – LINE – zajęcia prowadzone przez naszych wykładowców „na żywo” bez żadnych odtwarzań z taśmy. 

  Cele kursu:
  Celem kursu jest podstawowe przygotowanie do wykonywania zawodu zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz oraz przygotowanie do egzaminu na fakultatywną licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zarządcę nieruchomości Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości. Licencje FPPRN to dokumenty niezwykle przydatne w ubieganiu się o pracę lub budowaniu zaufania wśród klientów, wspólnot mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

  czytaj dalej
 • Mindset skutecznego agenta: Poczucie własnej wartości

  dodano: 16.11.2020

  Poczucie własnej wartości, obok odwagi i asertywności, jest jednym z kluczowych elementów, niezbędnym do stworzenia zawodowej roli, której celem jest trwałe, powtarzalne osiąganie wyników na ponadprzeciętnym poziomie. O tym, jak je budować z sukcesem, pisze Dawid Marecki.

  czytaj dalej
 • Zasada czterech kwestii. Jak zwiększyć swoje szanse w negocjacjach nieruchomości?

  dodano: 12.11.2020

  Jednym z najtrudniejszych etapów procesu sprzedaży nieruchomości są negocjacje warunków, podczas których do głosu dochodzą silne emocje. Te często biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i odsłaniają prawdziwe oblicze negocjujących. Jak handlować ustępstwami, by uniknąć zajadłych sporów, wyjaśnia Krzysztof Rzepkowski.

  czytaj dalej
 • Jak odizolować akustycznie mieszkanie w bloku? Są na to sposoby!

  dodano: 12.11.2020

  Hałasy z góry

  W pierwszej kolejności musimy ustalić, skąd dochodzi hałas i jakiego on jest rodzaju. Jeśli z mieszkania nad nami, to najlepszym rozwiązaniem będzie sufit podwieszany doskonały w walce z dźwiękami powietrznymi. Przy jego montażu pamiętajmy, że istniejąca lub planowana ściana działowa powinna być doprowadzona ponad poziom sufitu podwieszanego i zakotwiona w płycie konstrukcyjnej pierwotnego stropu powyżej. – W wolnej przestrzeni sufitu podwieszanego korzystnie jest położyć warstwę lekkiej wełny mineralnej typu Aku-Płyta prostopadle do ściany działowej. Nie pozwoli to fali dźwiękowej na przeniesienie się z jednego pomieszczenia do sąsiedniego przez strop nad konstrukcją ściany działowej. Im większa grubość wełny, tym wyższa izolacyjność akustyczna rozwiązania – radzi Paweł Polak, Kierownik Produktu ISOVER.

  czytaj dalej
 • 3 ważne porady dla najemców w czasach pandemii

  dodano: 09.11.2020

  3 ważne porady dla najemców w czasach pandemii

  W dobie pandemii najem okazał się jedną z najbardziej narażonych na kryzys biznesów. Jako stowarzyszenie zrzeszające najemców spotkamy się z zapytaniami, co robić w sytuacji, gdy wynajmujący żądają obniżenia stawek czynszu lub chcą natychmiast rozwiązać umowę. Zgadzać się, negocjować czy mówić stanowcze „nie”?

  czytaj dalej
 • Czy można zawrzeć umowę najmu przez internet lub SMS-em?

  dodano: 09.11.2020

  Dynamiczny rozwój nowych technologii i większa mobilność sprawiają, że naturalną staje się chęć zawierania umów poprzez formy elektroniczne. Kiedy będą one wiążące? Różne formy zawierania umów i ich konsekwencje objaśnia Maria Kobryń.

  czytaj dalej
 • Upadłości jako konsekwencja pandemii

  dodano: 05.11.2020

  Pandemia koronawirusa bezlitosna okazała się nie tylko dla pacjentów, ale i dla gospodarki. W wielu przypadkach kryzys skutkował utratą możliwości prowadzenia firmy. O upadłościach w kontekście małych firm i jednoosobowych działalności gospodarczych pisze Olga Podlasińska-Pecelerowicz.

  czytaj dalej
 • Zaniedbania analiz due diligence. Co sprawdzić przed zakupem nieruchomości?

  dodano: 02.11.2020

  Przed zakupem nieruchomości warto przeprowadzić analizę due diligence, która pozwoli na przekrojową ocenę stanu nabywanej nieruchomości i perspektyw jej rozwoju. Powinna być ona jednak wykonana rzetelnie, by uniknąć późniejszych problemów z inwestycją. O najbardziej powszechnych zaniedbaniach analiz due diligence pisze Adrian Hołub.

  czytaj dalej
statystyka