Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Raport z rynku nieruchomości – ceny transakcyjne w I kwartale 2018r.

  dodano: 15.06.2018

  Bankier.pl, “Puls Biznesu” i Cenatorium opracowały kwartalny raport dotyczący kształtowania się cen transakcyjnych na rynku nieruchomości mieszkalnych w wybranych polskich miastach. Jak wynika z zaprezentowanych danych ogólnie I kwartału 2018 roku charakteryzowały się podwyżkami i cen transakcyjnych na rynku mieszkaniowym. Jak kształtowały się ceny transakcyjne lokali mieszkalnych w wybranych lokalizacjach w pierwszym kwartale 2018 r?

  czytaj dalej
 • Budownictwo nadal w pierwszej dziesiątce najbardziej niebezpiecznych zawodów w Polsce

  dodano: 12.06.2018

  Według oficjalnych danych udostępnionych przez GUS pod koniec maja, wynika iż branża budowlana nadal znajduję się pierwszej dziesiątce zawodów najbardziej narażonych wypadkami.

  Od wielu lat branża budowlana uchodzi za jedną z najbardziej niebezpiecznych. Swoje miejsce udowadnia w najnowszym zestawieniu GUS. Ale są i dobre informacje!

  czytaj dalej
 • Najbarwniejsze zjawisko na rynku nieruchomości – jedyne miejsce w Polsce z takimi ofertami

  dodano: 12.06.2018

  Większości z nas nieruchomości kojarzą się z dużymi pieniędzmi, sztywną atmosferą i formalnym ubiorem. Ale jest miejsce w Polsce, gdzie przed konkrety przekłada się zabawny opis, zdjęcie z Instagrama bądź ciekawy mem.

  Tym miejscem jest oczywiście znana warszawiakom grupa na Facebooku „Mieszkaj dobrze, Warszawo”. Choć inne miasta posiadają podobne, żadna nie jest tak prężnie działająca i duża jak stołeczna.

  czytaj dalej
 • 8 rzeczy, które powinny się znaleźć w skrzynce narzędziowej każdego z nas

  dodano: 12.06.2018

  W dzisiejszym świecie panuje opinia, że do każdej pracy można znaleźć fachowca. Ale część awarii i napraw można wykonać samodzielnie, tylko trzeba mieć czym! Oto przykłady narzędzi, które warto mieć w domu.

  W sieci roi się aż od filmików instruktażowych objaśniających arkana domowych napraw. Ale nie uda się nam z nich skorzystać bez posiadania choćby podstawowych narzędzi.

  czytaj dalej
 • Poznaj sekrety marketingu osobistego agenta nieruchomości – przedsprzedaż książki „Marka Agenta”

  dodano: 12.06.2018

  Czy budowa własnej marki może pomóc w prowadzeniu agencji nieruchomości? Tego zdania jest autor książki „Marka Agenta” – Łukasz Kruszewski. Autor daje liczne wskazówki oraz porady bazując na własnym doświadczeniu.

  Szukacie praktycznych wskazówek, dobrych praktyk w marketingu oraz gotowych strategii brandingu? Ta książka może być dla Was wyjątkowo cenna!

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy w największych polskich miastach – II kw. 2018 rok

  dodano: 11.06.2018

  Podobnie jak w poprzednich kwartałach Metrohouse i Expander opracowały raport dotyczący rynku nieruchomości mieszkalnych w największych polskich miastach. Jak w analizowanym okresie kształtowała się sytuacja na rynku mieszkaniowym w wybranych lokalizacjach w Polsce?

  czytaj dalej
 • Jakich mieszkań poszukują rodziny z dziećmi?

  dodano: 11.06.2018

  Rodzice to jedna z najważniejszych grup zakupowych na rynku mieszkaniowym. Jakich mieszkań poszukują klienci posiadający dzieci? Z ankiety przeprowadzonej przez serwis RynekPierwotny.pl. wynika, że nie decydują się na zakup mieszkania położonego w centralnej czy prestiżowej lokalizacji.

  czytaj dalej
 • Kredyt na remont mieszkania – jaki?

  dodano: 08.06.2018

  Latem często planujemy odświeżenie swojego mieszkania. Naprawy, nowe wyposażenie, większe czy mniejsze remonty – wszystko kosztuje. Wybierając odpowiedni do naszych potrzeb produkt bankowy musimy zastanowić się nad skalą planowanej renowacji oraz nad okresem spłaty. Eksperci podpowiadają jaki rodzaj kredytu wybrać na remont mieszkania.

  czytaj dalej
 • Prezentacja biura – wizytówka, która pracuje

  dodano: 08.06.2018

  Dominka Mikulska

  Jak sprawić, aby klient z łatwością mógł nas znaleźć w internecie? Jednym ze sposobów jest posiadanie dobrze przygotowanej prezentacji biura nieruchomości. Dominika Mikulska zdradza tajniki funkcjonalności portalu Nieruchomosci-online.pl i podpowiada, co można zrobić, aby klient sam do nas przyszedł.

  czytaj dalej
 • Spółka Polskie Domy Drewniane powstanie do jesieni – mówił minister środowiska Henryk Kowalczyk

  dodano: 04.06.2018

  Radiową Jedynkę odwiedził minister środowiska – Henryk Kowalczyk. W czasie rozmowy dotyczącej podpaleń składowisk śmieci, minister wspomniał również o planach założenia spółki Polskie Domy Drewniane.
  W Rozmowie Dnia kanału Pierwszego Polskiego Radia wziął udział minister środowiska Henryk Kowalczyk. Rozmowa dotyczyła serii podpaleń wysypisk śmieci, ale w jej czasie nie zabrakło pytań o inne sprawy.

  czytaj dalej
 • Picasso na dnie – willa, w której dno basenu ozdobił sam Pablo Picasso sprzedana

  dodano: 04.06.2018

  Posiadłość, w której znajdują się obrazy Picassa na ścianie są z pewnością bardzo bogate. Jak w takim razie określić willę posiadającą jego malunek na dnie basenu? Posiadłość El Martinete sprzedana!
  Willa El Martinete to słynne miejsce. Pierwszym właścicielem był znany w całej Hiszpanii (oraz na świecie) tancerz flamenco Antonio el Bailarín. A jego przyjacielem był malarz Pablo Picasso.

  czytaj dalej
 • Marzy się Wam siedmiopiętrowy dom? To coś dla Was – latarnia morska na sprzedaż

  dodano: 04.06.2018

  Marzyliście by mieszkać w latarni morskiej, ale nie wyobrażacie sobie życia na odludziu? Oto idealna oferta dla Was. Burnham High Lighthouse znajduje się bowiem w samym centrum Burnham.
  To nie jest pierwsza oferta na wyspach, kiedy można kupić dom w latarni morskiej. Ale to pierwsza taka oferta, kiedy budynek znajduje się w centrum miasta, a nie na jego obrzeżach.

  czytaj dalej
statystyka