Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Szczegóły oferty na liście – szybka selekcja

  dodano: 20.09.2019

  76% użytkowników, którzy zapoznają się ze szczegółowymi informacjami na liście, przechodzi
  do ogłoszenia! By poprawić konwersję oferty, warto zadbać więc o kompletne wypełnienie wszystkich pól, które przygotował portal Nieruchomosci-online.pl.

  czytaj dalej
 • Kto dziedziczy mieszkanie?

  dodano: 18.09.2019

  Czy mieszkanie komunalne można odziedziczyć tak samo jak lokal własnościowy? W jakich częściach następuje podział nieruchomości i kto ma pierwszeństwo w przypadku śmierci spadkodawcy? Te i inne odpowiedzi znajdziecie w najnowszym poradniku.

  czytaj dalej
 • Jak skutecznie i szybko sprzedać nieruchomość przez portal internetowy

  dodano: 18.09.2019

  Około 64% użytkowników serwisu Domiporta.pl stanowią osoby w wieku 18-44, które się potocznie nazywa millenialsami. To ta grupa wiekowa, najczęściej korzysta z zakupów przez internet – właśnie dlatego, skuteczna sprzedaż nieruchomości opiera się w dużej mierze na potędze internetu.

  czytaj dalej
 • Magazyn „ESTATE” 3/2019 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  dodano: 11.09.2019

  W tym numerze zanurzamy się w szeroki temat ochrony interesów. Na co dzień w naszym życiu to co wyuczone konkuruje z tym, co wrodzone i automatyczne, to co społeczne – z tym, co indywidualne i potrzebne z punktu widzenia jednostki. Do głosu dochodzą też nasze atawizmy, które w naturalny i odwieczny sposób dbają o nasze bezpieczeństwo i przetrwanie.

  Jednym z pierwotnych mechanizmów obronnych jest skłonność do szybkiej oceny. O tym, w jaki sposób postrzegamy ludzi i jak wpływać na to, jak sami jesteśmy postrzegani, rozmawiamy z Maciejem Orłosiem.

  czytaj dalej
 • Wyzwania proptechu

  dodano: 09.09.2019

  Jak rozwiązania rewolucji technologicznej wpłyną na rynek nieruchomości? Czego w branży dokonała już transformacja cyfrowa, a jakie zmiany dopiero przed nami? W jakim tempie będą zachodzić zmiany – prognozuje Adam Parzusiński.

  czytaj dalej
 • Filozofia skutecznego agenta

  dodano: 02.09.2019

  Dlaczego jedni pośrednicy święcą triumfy, sprzedając jedną nieruchomość po drugiej, inni zaś mają problem, by dopiąć chociażby jedną transakcję w miesiącu? Panaceum, które pozwoli czerpać większą satysfakcję z pracy, jest opanowanie do perfekcji 8 kluczowych kompetencji i aktywności. Przekonuje o tym Łukasz Wydrowski.

  czytaj dalej
 • Co oznacza mieszkanie pod klucz?

  dodano: 30.08.2019

  Mieszkania z wykończeniem „pod klucz” nadal są mniej popularne niż te oddawane w stanie deweloperskim. Lokal gotowy do wprowadzenia to oszczędność czasu i nerwów – a jego koszt to średnio od 500 PLN do 1300 PLN za m2. Warto przemyśleć takie rozwiązanie, nawet jeżeli deweloper nie oferuje takiej opcji.

  czytaj dalej
 • Dlaczego mieszkanie się nie sprzedaje? Jak sprzedać mieszkanie?

  dodano: 30.08.2019

  W stolicy, cena ofertowa m2 od transakcyjnej na rynku wtórnym różni się średnio o 23% – różnica ta wynika często z przeszacowania lokalu przez poprzedniego właściciela. Do negocjacji ostatecznej kwoty dochodzi w momencie, gdy oferta nie może znaleźć kupca. Jak tego uniknąć? Jak szybko sprzedaż mieszkanie? Podpowiadamy!

  czytaj dalej
 • Kiedy mieszkanie jest własnościowe?

  dodano: 30.08.2019

  W Polsce ponad 84% mieszkań jest własnościowych bez wpisu hipotecznego – informował w listopadzie zeszłego roku raport „Ile brakuje mieszkań w Polsce?”. Oznacza to, że zdecydowana większość Polaków mieszka „na swoim”. Ale co to konkretnie oznacza i z jakimi opłata należy się liczyć w takiej sytuacji? Odpowiadamy na najpopularniejsze pytania dotyczące mieszkań własnościowych.

  czytaj dalej
 • W jaki sposób bezpiecznie wynająć mieszkanie?

  dodano: 18.09.2019

  Umowa najmu bez zapisanej kwoty czynszu staję się automatycznie umową użyczenia – to jedna z wielu pułapek jakie czekają na najemców podczas zawierania umowy wynajmu mieszkania. By uniknąć problemów powstałych na wskutek zwykłej pomyłki bądź też umyślnie zapoznajcie się z podstawowymi radami ekspertów serwisu Domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Pokaż efekty działań klientowi! Interaktywny raport z promocji oferty

  dodano: 12.09.2019

  Raportowanie prowadzonych działań to jeden z elementów budowania dobrej relacji z klientem. By to ułatwić, Nieruchomosci-online.pl wprowadza innowację dotyczącą szczegółowego raportowania efektywności ekspozycji konkretnej nieruchomości w portalu.

  czytaj dalej
 • Kaizen. Filozofia małych kroków

  dodano: 06.09.2019

  Wywodząca się z Japonii metoda ciągłego doskonalenia małymi krokami może stać się silnym filarem strategii każdej organizacji. Jak zaadaptować Kaizen w pracy i w życiu i jak zbudować dzięki niej zaangażowany zespół pisze Aneta Wątor.

  czytaj dalej
 • Kiedy mieszkanie przechodzi na własność?

  dodano: 30.08.2019

  W 2018 podpisano ponad 525 tys. aktów notarialnych. Większość dotyczyła sprzedaży mieszkań, ale czy wszyscy wiedzą, kiedy lokal staje się własnością? Na czym polega przeniesienie własności, po ilu latach mieszkanie przechodzi na własność, czy można kupić mieszkanie w TBS-ie? Odpowiadamy na te pytania!

  czytaj dalej
 • Od rolet po shuttersy – osłony wewnętrzne na okna

  dodano: 30.08.2019

  Podczas fali upałów warto chronić wnętrze domu przed nadmiernym nagrzewaniem się, stosując odpowiednie osłony na okna. Najskuteczniejsze są rolety, żaluzje czy okiennice montowane na zewnątrz. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, powinniśmy zainteresować się ich odpowiednikami w wersji wewnętrznej.

  czytaj dalej
 • Jak się mieszka w kamienicy?

  dodano: 30.08.2019

  Mieszkania w kamienicach przeżywają swój renesans – jest nimi duże zainteresowanie wśród nabywców nieruchomości. Wśród wielu zalet, kupujący wymieniają świetną lokalizacją, nietypowy styl i bywa, że niską cenę. Ale takim zakupie liczy się całe mnóstwo niuansów takich jak prawo pierwokupu, stan techniczny budynku czy obostrzenia konserwatora zabytków.

  czytaj dalej
 • Nadmiar ofert sprzedaży nie czyni, czyli jak skutecznie zamykać transakcje

  dodano: 30.08.2019

  Każda sprzedaż niedopasowana do klienta w kategoriach długofalowych będzie działała na niekorzyść agenta. Jak zatem działać, by doprowadzić do satysfakcjonującego obie strony zamknięcia transakcji? Kilka zasad i narzędzi przedstawia Tomasz Kalko.

  czytaj dalej
 • Co to znaczy, mieszkanie w stanie deweloperskim?

  dodano: 26.08.2019

  Od stycznia do lipca br. deweloperzy oddali do użytkowania około 68 tys. mieszkań. Zdecydowana większość z nich została oddana w „stanie deweloperskim”. Co oznacza ta formuła? Na co, powinni liczyć nabywcy otrzymujący tak przygotowane mieszkanie? Tłumaczymy.

  czytaj dalej
 • Zarządzanie emocjami w roli agenta nieruchomości

  dodano: 23.08.2019

  Jak osiągać ambitne cele biznesowe bez ponoszenia kosztów emocjonalnych? Jak asertywnie radzić sobie z trudnymi klientami? Jak uniknąć wypalenia zawodowego? Niezawodny przepis na czerpanie radości z pracy i do tego skuteczne przeprowadzanie transakcji zdradza Dawid Marecki.

  czytaj dalej
statystyka