Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Kto nie ryzykuje, ten nie… wygrywa zamku! Wygraj w loterii położony w Szkocji zamek Orchardton

  dodano: 21.05.2018

  Wystarczy 5 funtów by wziąć udział w losowaniu zamku o wartości 2,5 miliona. Brzmi jak marzenie? Właśnie na taką ofertę można się skusić chcąc zamieszkać na szkockiej riwierze.

  Obecna właścicielka zamku mogła skorzystać z pomocy doświadczonych agencji reklamowych. Mogła również wystawić ogłoszenie zupełnie prywatnie. Ale zdecydowała się na organizację loterii!

  czytaj dalej
 • Ta spalona ruina kosztowała prawie milion dolarów. I się sprzedała! Ceny nieruchomości w USA szaleją

  dodano: 21.05.2018

  Niewiele, ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni. Sam dom posiada ledwie 99 metrów. A został sprzedany za cenę, która nie mieści się w głowie. Nawet jak na standardy amerykańskie jest to duża kwota.

  Niewielka działka, oddalona nieco od centrum miasta San Jose. Znajduje się na niej malutki domek, który czasy świetności ma już dawno za sobą. Mimo to, został sprzedany za wysoką cenę.

  czytaj dalej
 • Chcesz posiadłość z 800-letnią historią? Teraz to możliwe – zamek Fonmon wystawiony na sprzedaż

  dodano: 21.05.2018

  Niektórzy z Nas nie wyobrażają sobie zamieszkać w budynku, który ma więcej jak dziesięć lat. Omijają ich takie perełki jak wystawiony własnie na sprzedaż zamek Fonmon. Jego historia sięga XII wieku.

  Warownia jest położona wśród zielonych pagórków Walii, a jednocześnie znajduje się blisko lotniska w Cardiff. Oferta jest skierowana do inwestorów jak i dla przyszłych właścicieli.

  czytaj dalej
 • Cztery wymiary budowania marki osobistej

  dodano: 21.05.2018

  Łukasz Kruszewski

  Świadome budowanie własnego kręgosłupa wartości i celów to sedno tworzenia silnej marki osobistej. Łukasz Kruszewski, pośrednik i dyrektor ds. marketingu w Freedom Nieruchomości, obala mity związane z marką osobistą, a także podpowiada jak znaleźć „sposób na siebie”.

  czytaj dalej
 • Cała prawda o motywacji sprzedawcy

  dodano: 14.05.2018

  Ewa Jochheim

  Czy każdy może zostać sprzedawcą? Czy trzeba się nim urodzić? W artykule Ewy Jochheim, CEO Instytutu Durkalskiego oraz eksperta i praktyka z zakresu motywacji wewnętrznej, przeczytasz o typach sprzedawców, źródłach ich motywacji i inwestowaniu w rozwój sprzedażowych umiejętności.

  czytaj dalej
 • Piosenkarka Taylor Swift zarobiła ponad półtora miliona złotych na sprzedaży domu

  dodano: 12.05.2018

  Słynna piosenkarka – Taylor Swift – sprzedała jeden ze swoich najmniejszych domów za 4 miliony dolarów. Zarobiła na tej transakcji 450 tysięcy dolarów, czyli ponad półtora miliona złotych.

  Piękna posiadłość z 1942 roku znajduje się w urokliwej części wzgórza Beverly Hills. Piosenkarka nabyła posiadłość 7 lat temu. Jest to zaledwie jedna z wielu jej nieruchomości.

  czytaj dalej
 • Gdyby nie PKP – ubyłoby 700 hektarów gruntów pod program Mieszkanie Plus

  dodano: 12.05.2018

  Nie jest tajemnicą, że istotny wpływ na program Mieszkanie Plus mają właśnie Polskie Koleje Państwowe. To własnie PKP przeznaczyło na rzecz programu już 600 hektarów, a w najbliższej przyszłości dorzuci jeszcze 118 hektarów.

  Zgodnie z umową jaką zawarły PKP oraz Krajowy Zasób Nieruchomości, spółka ma przeznaczyć kolejne 138 nieruchomości na rzecz KZN. Łącznie będzie to ilość 118 hektarów.

  czytaj dalej
 • Jak wyciszyć powierzchnię biurową – proste porady

  dodano: 12.05.2018

  Pracownik biurowy powinien swoją pracę wykonywać najczęściej w skupieniu. Oto parę sposobów na ciche miejsce do pracy biurowej. Sprawdzone sposoby oraz aranżacyjne triki.

  Niedawno przypadał Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem – z tej okazji przypomnieliśmy najważniejsze informacje związane z hałasem. Dzisiaj kontynuujemy ten wątek.

  czytaj dalej
 • Ekspektatywa własnościowego-spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego

  dodano: 11.05.2018

  Rafał Szczeponek

  Bułka z masłem czy spacer po polu minowym? Niektórzy pośrednicy uważają, że ekspektatywa własnościowego-spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego to jedno z łatwiejszych wyzwań transakcyjnych. Tymczasem mogą się pojawić pewne problemy, których nikt się nie spodziewa. O ewentualnych komplikacjach i kruczkach prawne przy sprzedaży lokali opowiada Rafał Szczeponek, prawnik oraz pośrednik z zamiłowania.

  czytaj dalej
 • Lubiliście grę The Sims? Ten tytuł jest dla Was! Generalne Remonty Domów – opinia

  dodano: 21.05.2018

  Pamiętacie grę The Sims? Jednym z jej najprzyjemniejszych mechanizmów była możliwość urządzania domów simów. Nowy tytuł od polskiego studia Empyrean wykorzystuje tą atrakcję do granic możliwości!

  Gra Generalne Remonty Domów to odmiana symulatora, w którym wcielamy się w inwestora zajmującego się flipowaniem nieruchomości. Polega to na kupieniu okazyjnie zniszczonej nieruchomości, wyremontowaniu jej oraz sprzedaniu w korzystnej cenie.

   

  czytaj dalej
 • Kalifornia wprowadzi nakaz posiadania instalacji fotowoltaicznej od 2020 roku

  dodano: 21.05.2018

  W Polsce taki pomysł wydaje się być szaleństwem, gdyż nawet dopłaty do wymiany pieców witane są nieufnością. Być może to znak czasów, ale Kalifornia wprowadzi nakaz posiadania instalacji fotowoltaicznej!

  Zgodnie z nowymi przepisami, praktycznie wszystkie budynki w stanie Kalifornia mają być wyposażone w instalację fotowoltaiczną i od tej reguły nie ma być odstępstw. Prawo jednak budzi zrozumiałe kontrowersje.

  czytaj dalej
 • Organizacja po Twojemu. Jak wykorzystać talenty w praktyce?

  dodano: 18.05.2018

  Dominik Juszczyk

  Wykorzystywanie swoich silnych stron i praca nad nimi, to klucz do sukcesu i szczęścia. Energia włożona w budowanie talentów da lepsze efekty niż próby korygowania wad i uzupełniania braków. Jak jednak odkryć, w czym tkwi Twój potencjał? Dominik Juszczyk, trener Instytutu Gallupa i twórca bloga nearperfectperformance.com, podpowiada jak to zrobić w swoim artykule.

  czytaj dalej
 • Kup zamek, w którym kręcono Doktora Who – oferta w sam raz dla inwestorów

  dodano: 12.05.2018

  Zabudowania pałacowe na Wyspach są poważane specjalną estymą. Ich kupno często wiąże się z wielomilionową płatnością oraz ograniczeniami. Tym razem oferta jest bardzo okazyjna. Milion funtów i pałac jest Wasz!

  Zamek Penllyn to znajdująca się na zachodzie Anglii piękna rezydencja. W przeciwieństwie do większości zamków w tym kraju, nie jest udostępniony do zwiedzania, więc przyszli właściciele będą mogli liczyć na spokój.

  czytaj dalej
 • Nowoczesny dom w otoczeniu natury na końcu świata – kup dom na wyspie Skye

  dodano: 12.05.2018

  Każdy marzy czasami o wyprowadzce w bardziej dzikie tereny. A gdyby połączyć możliwość mieszkania na uboczu z nowoczesną stylistyką? Obecna oferta gwarantuje jedno i drugie, a koszt nie jest duży!

  Niezwykła posiadłość znajduje się na szkockiej wyspie Skye. Mimo iż wnętrze gwarantuje najwyższą jakość wykonania, to z zewnątrz nie wszystko jest oczywiste. Budynek łatwo przegapić jadąc samochodem.

  czytaj dalej
 • Text search log, czyli dlaczego warto pisać także dla wyszukiwarki

  dodano: 07.05.2018

  Dominika Mikulska

  Marketing internetowy to ważny aspekt pracy pośrednika nieruchomości, a jednym z jego elementów składowych jest copywriting. Dominika Mikulska z portalu Nieruchomosci-online.pl mówi, czym jest SEO copywriting i na co zwrócić uwagę i jakich technik użyć podczas tworzenia opisu oferty.

  czytaj dalej
 • Gdzie zgłosić i czym zmierzyć. Jak wyciszyć mieszkanie. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o hałasie

  dodano: 27.04.2018

   Ciężko w to uwierzyć, ale hałas jest jednym z zanieczyszczeń środowiska. W jaki sposób wyciszyć mieszkanie? Jak sprawdzić poziom hałasu i gdzie zgłosić, jeżeli jest on wyższy niż mówią przepisy? Podpowiadamy!

   Jak mierzyć hałas

  25 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem ustanowiony w 1995 przez Ligę Niedosłyszących.

  Hałas mierzy się za pomocą specjalnego urządzenia zwanego decybelomierzem lub sonometrem. Poziom hałasu powinien być mierzony przez godzinę z wyłączeniem nadzwyczajnych dźwięków (np. dźwięku przejeżdżającego autobusu).

  Z godzinnych pomiarów wyciąga się średnią. Jeżeli jest ona wyższa niż w przepisach określonych przez Państwową Inspekcję Pracy bądź Ministerstwo Ochrony Środowiska można to zgłosić odpowiedniej służbie.

  Do mierzenia hałasu na własne potrzeby można wykorzystać profesjonalną aparaturę. Ceny decybelomierzy zaczynają się od około 200 złotych. Można również skorzystać z licznych aplikacji na telefon, lecz wyniki w nich pokazywane należy traktować z dużym dystansem.

  czytaj dalej
 • Warimpex z najlepszym wynikiem finansowym od wejścia na giełdę

  dodano: 27.04.2018

   

  40,5 miliona Euro – to zysk wypracowany w 2017 roku przez spółkę Warimpex Finanz – und Beteiligungs AG. Tym samym jest to najlepszy wynik wypracowany od wejście na giełdę w 2007 roku.

  Na ten efekt złożyło się kilka kluczowych inwestycji. Przede wszystkim wyższa wycena nieruchomości biurowych oraz zysków ze sprzedaży udziału w ośmiu hotelach. Gdyby nie to, wynik spółki byłby jeszcze lepszy.

  czytaj dalej
 • Laurene Powell – wdowa po Stevie Jobsie – kupiła posiadłość za 16,5 miliona dolarów

  dodano: 27.04.2018

  Niewiele się mówi o wdowie po słynnym Stevie Jobsie, a Laurene Powell żyje nadal i ma się dobrze. Odpowiada za drugą najdroższą transakcję nieruchomościową w San Francisco tego roku.

  czytaj dalej
statystyka