Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Rejestr Doradców Rynku Nieruchomości PTEiDRN


  Imiona: Halina
  Nazwisko: Anioła-Srebniak
  WPIS do rejstru PTEiDRN: 233 dn.17.03.2013
  Nazwa firmy: H.A.S Nieruchomości Halina Anioła-Srebniak
  Kod pocztowy: 61-616
  Miejscowość: Poznań
  Ulica: Sarmacka 16F/1
  Województwo: wielkopolskie
  Działalność: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  Uprawnienia: Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 3958
  Telefon komórkowy: 602-787-232
  Strona www: w przygotowaniu
  Ukończone szkolenia:
  • Osada Karbówko III 10-11 grudnia 2011r. Seminarium PAN PTEiDRN – VI Krajowa Konferencja Rynku Nieruchomości. Służebność przesyłów w praktyce i orzecznictwie. Kryzys na rynku nieruchomości - przepis na przetrwanie. Formalne aspekty wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.
  • Toruń 8-9 grudnia 2012 rok. Seminarium. Podwójna sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. Nieruchomość obciążona wpisem w księdze wieczystej i jego wpływ na bezpieczeństwo transakcji w profesjonalnym obrocie nieruchomościami, Jak być skutecznym na rynku nieruchomości, czyli psychologia sprzedaży i udanych negocjacji.
  • Powszechna Akademia Nieruchomości PTEiDRN LEONÓW k/PŁOCKA 16-17 marca 2013 roku. Sesja podwójna. Biznesplan przedsięwzięcia inwestycyjnego. Podstawy Home Stagingu- narzędzia marketingowe skutecznego, nowoczesnego pośrednika i dewelopera. Ocena skuteczności portali internetowych. Indywidualne pozycjonowanie stron biur nieruchomości.
  O sobie: Na rynku nieruchomości prowadzę aktywną działalność od 1998 roku (tj. 16 lat). W ciągu kilku lat prowadziłam własną działalność gospodarczą. "H.A.S Nieruchomości". Na dzień dzisiejszy działalność firmy pod nazwą w/w jest zawieszona. Aktywnie pracuję w jednej z poznańskich Agencji Nieruchomości. Jesteśmy użytkownikiem Sieci REAL NET - nazwa handlowa: NIERUCHOMISTA.PL - stosujemy nowoczesne narzędzia pracy oparte na Systemie Wielokrotnego Oferowania MLS (Multiple Listing Service). Praca w nieruchomościach jest moją pasją. Lubię pracować z ludźmi. Zaufanie klientów jest moim największym kapitałem i dumą. Pomagam spełniać marzenia, poszukując optymalnych rozwiązań, o czym świadczą rzesze zadowolonych klientów oraz licznie przeprowadzone transakcje. Dokładam wszelkich starań aby dokładnie poznać, zrozumieć potrzeby i cele, którymi kieruje się klient. W trosce o klienta i jego potrzeby podnoszę swoje kwalifikacji uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach zawodowych. Jestem członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i członkiem Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości.
statystyka