profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Profesjonalista.net » Blog Archive » Dla fanów szybkich aut. Projektanci z Aston Martin zaprojektowali dom

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Dla fanów szybkich aut. Projektanci z Aston Martin zaprojektowali dom

  dodano: 19.10.2020
  Aston Martin to legendarna marka samochodów, a od przyszłego roku mogą ją kojarzyć nie tylko fani szybkich czterech kółek, ale również miłośnicy pięknej architektury. Już niedługo rozpocznie się budowa willi, której projekt powstał we współpracy z tą znaną marką.

  Działająca od 1913 roku firma Aston Martin to producent słynnych aut. Najbardziej znany jest model DB5, którym w wielu filmach poruszał się James Bond. Już niedługo powstanie dom (pierwszy z wielu) dla największych fanów tej marki.

  Dom dla miłośników aut

  Wspaniała willa zostanie wybudowana w okolicach miasta Rhinebeck, niedaleko Nowego Jorku w USA. Na 609 metrach powierzchni znajdą się cztery sypialnie i  cztery łazienki. Na działce nie zabraknie również domków gościnnych, basenu, a dla dzieci – domku na drzewie.

  Wszystko, począwszy od kształtu bryły, elementów elewacji oraz projektu wnętrz powstało na deskach kreślarskich projektantów Aston Martina, a dokładniej zespołu kierowanego przez mającego polskie korzenie Marka Reichmana.

  Co wydaje się oczywiste, willa będzie posiadała również trzystanowiskowy, przeszklony garaż. A nabywca domu będzie mógł zamówić najnowszy model Astona Martina DBX z dopasowaną stylistycznie i kolorystycznie do domu karoserią.

  Kroki w designi

  Wspomniana posiadłość nazwana roboczo Sylvan Rock nie jest pierwszym „niesamochodowym” projektem studia Aston Martin. Designerzy marki trzy lata temu zaprezentowali chociażby projekt łodzi motorowej, a od zeszłego roku w ramach programu Automotice Galleries and Lairs można u nich zamówić indywidualny projekt garażu.

  Za projekt Sylvan Rock odpowiadają w większości projektanci Aston Martina, ale w procesie budowlanym są wspierani przez renomowane studio S3 Architecture. Willa będzie kosztować wstępnie 7,7 mln dolarów, czyli ok. 30 mln zł. Budowa ma rozpocząć się na początku przyszłego roku.

  Źródło: dezzen.com

   

  Autor:

  Źródło patrz LINK
  Artykuł pochodzi z portalu


  Leave a Reply

statystyka