Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Otodom na Instagramie – konkurs

  dodano: 23.04.2019

  Zaczynamy swoją przygodę z Instagramem. Startujemy z dużą pompą. Co będzie się działo i czy warto nas obserwować? O tym w dzisiejszym artykule.

  #usiebie – konkurs Otodom na Instagramie

  8 tygodni, 8 gwiazd i 8 genialnych nagród – tak w skrócie można opisać konkurs, z którym startujemy już dziś. Nawiązuje on do reklamy „U siebie”, którą wciąż możecie zobaczyć w TV i w internecie. Co trzeba zrobić?

  • wstawić post na swoim Instagramie, w którym pokazujecie jak #usiebie czujecie się najbardziej sobą
  • oznaczyć @otodom i dodać #usiebie #otodom

  To wszystko, co musisz zrobić, a nagrody naprawdę będą ciekawe. Zobacz nasz kanał i weź udział w konkursie >>>

  Jakie nagrody i jakie gwiazdy?

  Pierwszą gwiazdą jest Rezigiusz, czyli Remigiusz Wierzgoń. Jego kanał na YouTube ma ponad 3,5 mln, a Instagram blisko 2 mln obserwujących. Jest znanym gamerem, ale na jego kanałach znajdziecie różne filmy np. o Enduro, także z Rafał Sonikiem. A ostatnio często także zamieszcza video na temat swojego nowego domu. Ciekawe czy ktoś z Was pośredniczył przy kupnie działki?

  Rezigiusz jako nagrodę dla Was wybrał telefon LG G7 ThinQ. Także jest o co walczyć. Jeszcze dziś Rezi pokaże jak jest #usiebie sobą i zachęci Was do wzięcia udział w konkursie.

  W kolejnych tygodniach czekają Was równie ciekawe nagrody, które będą zapowiedziane przez inne znane osoby. Staraliśmy się dobrać osoby z różnych światów, także już niedługo aktorzy, sportowcy i…  Ciekawi jesteście kto? Obserwujcie nasz Instagram TUTAJ >>>

  Serdecznie zapraszam Was do zabawy, jak i Waszych klientów. Niech pokażą jak świetnie czują się dzięki Wam #usiebie

  Autor: Dorota Dwornik

  Link do artykułu

statystyka