Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Zostań Liderem Nieruchomości – konkurs

  dodano: 08.03.2019

  Chcesz być liderem wśród biur w swoim województwie? Twoje biuro nieruchomości ma powyżej 3 oddziałów, więc bardziej zależy Ci by zostać liderem wśród biur ogólnopolskich? A może chcesz zostać Najlepszym Pośrednikiem 2019? To wszystko może się ziścić. Każdy ma szansę – niezależnie czy jesteś małym biurem, dużym, z wielkiego miasta, czy z mniejszej miejscowości. Więc jeżeli chcesz, aby pisały o Tobie gazety, mówili w radio i również w innych mediach było głośno na temat Twojej marki… koniecznie przeczytaj poniższy tekst i weź udział w konkursie!

  Co to za konkurs?

  To jedyny konkurs na taką skalę i z takim rozgłosem. Podczas tegorocznej edycji wyłonimy laureatów w następujących kategoriach:

  Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

  Dlaczego warto zgłosić swoje biuro?

  Konkurs Lider Nieruchomości Otodom to doskonała szansa na promocję Twojego biura nieruchomości lub dla Ciebie, jeżeli zostaniesz Pośrednikiem Nieruchomości 2019. Dla laureatów przygotowaliśmy kampanię PR-ową, w skład której wchodzą publikacje m. in. w mediach, takich jak: Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Newsweek, Business Insider, Gazeta.pl, Tok.fm oraz w Agencie nieruchomości, na blogu Otodom i w serwisie Otodom.

  Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

  Jeżeli wygrasz w jednej z kategorii to również otrzymasz wyjątkową statuetkę, certyfikat oraz emblemat, które będziesz mógł wykorzystać
  w promocji swojego biura.

  Metodologia konkursu

  Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa niezależna agencja badawcza – IQS. Podzielone na trzy etapy badanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było sprawiedliwe dla wszystkich. Dlatego zapraszamy zarówno małe, jak i duże biura, z metropolii oraz z mniejszych miejscowości. Dzięki specjalnie opracowanemu algorytmowi, wszyscy mają szanse.

  1.W pierwszym etapie konkursu to Wy podajecie dane.

  2. Drugi etap to badanie jakościowe na postawie ogłoszeń zamieszczonych od września 2018 do lutego 2019 w Otodom.

  3. Do trzeciego etapu przejdzie tylko 48 biur, które sprawdzi tajemniczy klient.

  Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

  Autor: Dorota Dwornik

  Link do artykułu

statystyka