Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Prawne aspekty użycia drona w branży nieruchomości

  dodano: 01.03.2019

  Szerokie możliwości zastosowania dronów w branży nieruchomości sprawiają, że coraz częściej są one wykorzystywane w pracy pośredników. Jak jednak korzystać z nowych technologii zgodnie z prawem? O tym piszą dr Agnieszka Besiekierska i Maciej Gorgol.
  Czytaj artykuł
  Autorzy:
  dr Agnieszka Besiekierska
  Adwokat, counsel i szef praktyki Digital w warszawskim biurze Noerr. Prawnik z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie prawa internetowego, e-commerce, IT i prawa telekomunikacyjnego. Posiada doświadczenie zarówno w zakresie dużych multijurysdykcyjnych projektów, jak i w bieżącym doradztwie. Prezentuje interdyscyplinarne podejście do doradztwa: posiada certyfikaty z zakresu zarządzania projektami (Agile PM Foundation, Prince2 Foundation) oraz ITIL Foundation.

  Maciej Gorgol
  Adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości, postępowaniach sądowych i arbitrażowych (międzynarodowy arbitraż handlowy i inwestycyjny). Posiada kilkuletnie doświadczenie w doradztwie dla zagranicznych inwestorów w zakresie transakcji dot. nabywania nieruchomości oraz w prowadzeniu procesów budowlanych w Polsce.
  Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2018

  Pobierz magazyn

statystyka