Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Nowa promocja w ramach Grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości na Facebook z domiporta.pl

  dodano: 31.01.2019

  50618233_2392865017412160_8804212769550237696_n

  Nowa, limitowana – tylko dla 300 pierwszych firm promocja w Grupie na Facebook Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – lepiej w Domiporta (od koloru winiety Grupa Malinowa) z nowym Partnerem Grupy portale Domiporta.pl . Grupa Malinowa to Grupa do której wejść można na zaproszenie innego członka Grupy. Dla ułatwienia skorzystania z promocji Partnera wystarczy być uczestnikiem w Grupie Niebieskiej (od koloru winiety) – Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów – patrz LINK https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ która powstała na fali podwyżek cen ogłoszeń na portalach w końcu 2017 roku. Dla uzyskania promocji i bonifikat tworzymy podgrupy Grupy Niebieskiej i w porozumieniu z Partnerami – portalami ogłoszeniowym uzyskujemy dla uczestników Grup bonifikaty czy inne gratyfikacje. UWAGA z promocji może skorzystać jedynie 300 pierwszych firm które prawidłowo złożyły zgłoszenia.

  grafika-partnerstwo-posrednikow-nieruchomosci-bunt-w-zagrodzie-dojnych-krow
  Jeśli jesteś w jednej z dwóch Grup na FB: w Grupie Malinowej, albo w Grupie Niebieskiej Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – LINK: https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ , to w obu Grupach znajdziesz link, który Cię skieruje do strony Partnera Grupy Domiporta.pl z formularzem zgłoszenia uczestnictwa w promocji. Po zapoznaniu się z warunkami promocji jakie znajdziesz na tej stronie wypełnij prosty formularz zgłoszenia. Do dnia 4 lutego 2019 roku na stronie z formularzami zobaczysz tylko zegar odmierzający czas do otwarcia promocji i udostępnienia formularzy. Moment otwarcia promocji to właśnie 4 luty 2019 godzina 12 00 i wtedy zamiast zegara odmierzającego czas do promocji na stronie Partnera Grupy Domiporta.pl pojawi się okienko ze zgłoszeniami i regulaminem promocji. Więcej informacji w Grupie Malinowej (dostępnej tylko tylko dla jej członków – członkiem tej Grupy można zostać jedynie na zaproszenie członka tej Grupy) lub w Grupie Niebieskiej tu możesz sam wejść do tej Grupy patrz poniżej LINK:
  https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ – prawdopodobnie w Grupie Niebieskiej już jesteś bo większość pośredników znalazła się tam przy okazji innych promocji. Obie Grupy są przeznaczone jedynie dla pośredników w obrocie nieruchomościami – przedsiębiorców prowadzących działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

statystyka