Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Bezpłatny kurs online: Twórz wideo, które sprzedaje nieruchomości

  dodano: 11.09.2018

  Portal Nieruchomosci-online.pl zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji kursu dla pośredników w całości poświęconej tworzeniu wideo, które sprzedaje nieruchomości.

  Treści w formie wideo intensywnie wpływają na emocje i łatwiej zapadają w pamięć – oglądający zapamiętują 95% treści z obejrzanego filmu, podczas gdy z czytanego tekstu tylko 10%. Dostrzegając tę zależność i rosnący trend wideo, portal Nieruchomosci-online.pl we współpracy z Magdą i Grzegorzem Wysok, pośrednikami i twórcami kanału Wyjątkowe Wnętrza na Sprzedaż, stworzył darmowy kurs online dla agentów nieruchomości będący częścią działań edukacyjnych w ramach programu #ProfesjonalnyAgent.

  Kurs odkrywa potencjał drzemiący w wideo jako narzędziu skutecznej komunikacji z klientami. Zawiera praktyczną wiedzę, wskazówki oraz zadania, dzięki którym jego uczestnicy poznają aspekty samodzielnej realizacji wideo. Przekonają się, jak ta forma przekazu sprawdza się w ich branży i jak korzystają z niej inni agenci. Uczestnicząc w lekcjach, przejdą przez wszystkie etapy tworzenia wideo – od pomysłu, przez realizację, do publikacji i promocji.

  Co zawiera kurs?

  Kurs składa się z 4 lekcji w formie wideo, które będą trafiały na skrzynkę e-mail uczestników przez 4 kolejne dni.

  Tematy lekcji:

  Dostosuj wideo do stylu swoich działań
  Odliczanie do nagrania – zostań mistrzem przygotowań
  Jak stworzyć idealny scenariusz?
  Wzorowa promocja Twojego wideo

  Przystępując do kursu, każdy uczestnik otrzyma szeroki pakiet materiałów uzupełniających, a także dołączy do zamkniętej grupy wymiany wiedzy na Facebooku.

  Start kursu: 24 września 2018 roku

  ZAPISY NA LISTĘ UCZESTNIKÓW
  http://www.skutecznesposobypracyzoferta.pl

statystyka