Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Szwajcarski pałac z tajnym przejściem wystawiony na aukcji – wylicytuj go już dziś

  dodano: 29.06.2018

  Chateau de Bavois to pałac, który zostanie sprzedany coraz bardziej popularną metodą licytacji. Aukcja rusza już dziś – 28 czerwca – rozpoczyna się bez ceny minimalnej.

  Rezydencja Chateau de Bavoisto to budynek pochodzący z XIV wieku, znajduje się niedaleko Lozanny. Za pośrednictwo sprzedaży odpowiada dom aukcyjny Concierge Auctions.

  Chateau de Bavois
  Budynek jest datowany na XIV wiek i został wybudowany na ziemiach należących w owym czasie do do Piotra II Sabaudzkiego, nazywanego „małym Karolem Wielkim”. Obecnym właścicielem rezydencji jest genewski bankier Thierry Lombard, który nabył posiadłość w 1987 roku.

  Przez te lata budynek został gruntownie wyremontowany i przystosowany do obecnych standardów. Na ponad 800 metrach kwadratowych znajduje się 14-cie sypialni, w tym: 8 dwupoziomowych, 4 typu master oraz dwie przewidziane dla gospodarzy domu.

  Rycerskie wyposażenie
  Tak wspaniały pałac nie może się obejść bez niezwykłego wyposażenia. Jednym z nich jest sala rycerska, w której można organizować bale i przyjęcia. Nie brakuje również tajnego tunelu prowadzącego z nieruchomości do zabudowań gospodarczych.

  Nieruchomość posiada 3,6 hektara. Na tym terenie znajdują się między innymi: basen, stodoła, stajnie oraz garaż podziemny na 6 samochodów. Posiadłość jest również bardzo dobrze skomunikowana. Do alpejskich kurortów, dzięki pobliskiej autostradzie (A-9) można dojechać w 2 godziny. Natomiast by dojechać do lotniska w Genewie wystarczy godzina.

  Źródło: luxify.com
  Autor: Bartłomiej Baranowski

  Więcej Patrz LINK

  Artykuł pochodzi z portalu domiporta.pl 

statystyka