Nasz profil na Facebook.com - polub nas

  • Zmarł nasz kolega Krzysztof Szczepaniak

    dodano: 09.06.2018

    Z przykrością i ogromnym żalem informujemy, że  dnia 5 czerwca 2018 roku zmarł w Łodzi nasz kolega Krzysztof Szczepaniak. Krzysztof od blisko 25 lat prowadził w Łodzi Biuro Obrotu Nieruchomościami „Sukces”. Krzysztof był wieloletnim członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej (wcześniej Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej) – członek władz tego stowarzyszenia (w kilku kadencjach – członek Komisji Rewizyjnej). Krzysztof był członkiem Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości uzyskał tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Był czynnym uczestnikiem wielu konferencji, seminariów, zawsze zabiegał o rzetelność i profesjonalne wykonywanie zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Posiadał uzyskaną w drodze zdania egzaminu państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Krzysztof był aktywnym uczestnikiem sieci wymiany ofert MLS – Centralny Bank Nieruchomości w Łodzi. Był dobrym pośrednikiem, dobrym kolegą a nade wszystko dobrym człowiekiem. Spoczywaj w spokoju drogi Krzysztofie.

    Zarząd Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości składa kondolencje na ręce żony i całej rodziny.

    Zgodnie z  informacją uzyskaną od rodziny zmarłego pogrzeb Krzysztofa odbędzie się 12 czerwca (wtorek) 2018 roku o godzinie 14 30 na Cmentarzu Komunalnym na Dołach w Łodzi.

statystyka