Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Nie uwierzysz jak ten budynek wyglądał wcześniej – niesamowita przemiana starej szopy

  dodano: 25.05.2018

  Umiejętność dostrzegania ukrytego potencjału to niebywały talent. Rob Lond-Caulk posiada ten dar. W rozwalającej się szopie dostrzegł piękno, które wydobył remontem i teraz trudno uwierzyć w tą metamorfozę!

  Rozwalająca się szopa nieopodal lasku pokryta mchem z pewnością nie zachęcała do zakupu choć jej cena z pewnością była atrakcyjna. Rob Lond-Caulk własnoręcznie wyremontował nieruchomość, a efekt jego pracy zwala z nóg!

  Flipowanie nieruchomości
  Rob Lond-Caulk zajmuje się zawodowo flipowaniem nieruchomości. I doskonale widać to po jego inwestycji w hrabstwie Norfolk, gdzie znajduje się wspomniana posiadłość. Działka znajduje się w pobliżu miasta Great Ellingham. Po remoncie nowy właściciel nazwał nieruchomość The Old Grain Store.

  Na powierzchni 6 hektarów znajduje się dom mieszkalny oraz garaż na 3 auta. Cała powierzchnia jest elegancko i minimalistycznie zagospodarowana. Przekształcenie budynku oraz otaczającej go działki do obecnego stanu zajęło gospodarzowi półtora roku pracy.

  Posiadłość na sprzedaż
  Nie sposób wyliczyć ile dokładnie Rob Lond-Caulk może zarobić na tej inwestycji, ponieważ nie zostały podane koszty zakupu działki oraz użytych materiaów. Budynek został wystawiony na sprzedaż za 975 tysięcy funtów, czyli około 4,7 miliona złotych.

  Sam dom posiada 371 metrów kwadratowych powierzchni, na które składają się 4 sypialnie, luksusowo urządzona kuchnia oraz sala kinowa. Posiadłość można przerobić na gospodarstwo agroturystyczne bądź wykorzystać jako prywatną nieruchomość.

  Źródło: rightmove.co.uk
  Autor: Bartłomiej Baranowski

  Więcej: http://www.domiporta.pl/poradnik/7,127351,23447411,nie-uwierzysz-jak-ten-budynek-wygladal-wczesniej-niesamowita.html

  Artykuł pochodzi z portalu domiporta.pl 

statystyka