Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Wiesz więcej, komunikujesz się lepiej

  dodano: 08.08.2017

  grafika - informacja2

  Nie masz czasu sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z ofertami, kiedy już wyeksportujesz je na portale? Wyróżniłeś kilka ofert i chciałbyś wiedzieć, czy wyróżnienie zadziałało oraz w jakim stopniu? Przydałaby Ci się informacja, czego tak naprawdę potrzebuje poszukujący, jeszcze zanim wykonasz pierwszy telefon? Masz bardzo dużo ogłoszeń i chcesz szybko wiedzieć, które cieszą się największym lub zdecydowanie najmniejszym zainteresowaniem poszukujących?
  Jeśli odpowiedziałeś TAK na przynajmniej jedno z tych pytań, powinny zainteresować Cię nowe rozwiązania, jakie pojawiły się na portalu Nieruchomosci-online.pl.
  Do tej pory głównym narzędziem w pracy pośrednika było oprogramowanie do eksportu. Nieruchomosci-online.pl, jako pierwszy portal w branży, udostępnia kompleksowe narzędzia, których celem jest ułatwienie podejmowania trafnych decyzji i poprawa skuteczności promocji. Wykorzystuje do tego głębokie dane użytkowników o zainteresowaniu nieruchomością gromadzone w portalu.

  Kontrola poziomu zainteresowania każdym ogłoszeniem, rozbudowane i przejrzyste statystyki, wiedza na temat preferencji poszukujących, monitoring kompletności – to możliwości dostępne od 1. sierpnia 2017. Nowe rozwiązania pojawiły się zarówno w koncie administracyjnym biura, ale także w tzw. Konta Agenta – czyli indywidualnych kontach imiennych dla pośredników, które zintegrowane są z główną usługą biura.

  Do najciekawszych należą:

  #WskaźnikZainteresowania
  To pierwszy na rynku kompleksowy indeks zainteresowania ofertą na portalu. Umożliwia śledzenie, co tak naprawdę dzieje się z każdym ogłoszeniem ogłoszeniami, a więc pełną kontrolę.
  Zobrazowany na wykresie wskaźnik zainteresowania pokazuje cyklu życia ogłoszenia. Może być podstawą decyzji o dodatkowej promocji lub o zmianach w ofercie – cenie, zdjęciach, opisie.

  #HotAlert
  To krótki komunikat, który pojawia się na ogłoszeniu, informując poszukujących o wzroście zainteresowania daną nieruchomością. Mechanizm, który wykorzystany jest w tym narzędziu, do tej pory używany był tylko w e-commerce oraz w wyszukiwarkach ofert. Jak się okazuje, sprawdzić może się także w przypadku nieruchomości, powodując skok telefonów oraz zapytań. #HotAlertem oznaczane są ogłoszenia o najwyższym wskaźniku zainteresowania.

  #PreferencjePoszukującego
  Zanim wykonasz pierwszy telefon do osoby, która wysłała zapytanie, będziesz wcześniej wiedział, czego potrzebuje. Zapytania typu „Zainteresowała mnie ta oferta. Proszę o kontakt.” nabiera wyrazu i daje możliwość szybszej oceny potrzeb oraz zwiększenie szansy na zawarcie transakcji. Dane o preferencjach prezentowane są przy zapytaniach, dla których znane są ich kryteria wyszukiwania.

  Jak skorzystać z nowych rozwiązań?

  Aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności, należy posiadać aktywną usługę abonamentową biura nieruchomości biur oraz aktywować Konta Agenta, potwierdzając uprawnienia pracowników do ogłoszeń, które są pod ich opieką.

  Dotychczasowe konto przeszło całkowitą metamorfozę, stając się bardziej intuicyjne i czytelne. Dostarcza informacji w taki sposób, aby umożliwiały wartościową analizę. Jest także w pełni responsywne i łatwe w użyciu, niezależnie od typu urządzenia, na którym pracujemy.

  Więcej i formacji na blogu Nieruchomosci-online.pl

statystyka