profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Profesjonalista.net » 2019 » Grudzień

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Czy wynajem mieszkań obcokrajowcom to większe ryzyko?

  dodano: 19.12.2019

  Obcokrajowcy stanowią dynamicznie rosnącą grupę klientów zainteresowanych wynajmowaniem mieszkań w Polsce.Czy wynajem mieszkania osobom zza granicy to większe ryzyko?

  czytaj dalej
 • Spada rentowność najmu mieszkań.

  dodano: 19.12.2019

  Wynajem mieszkań wciąż opłaca się bardziej niż inwestowanie w lokaty bankowe czy obligacje skarbu państwa. Jednak ostatnio przynosi coraz mniejsze zyski. Jak wynika z raportu Expander i Rentier.io.

  czytaj dalej
 • Mieszkanie pod choinkę?

  dodano: 19.12.2019

  Pozornie okres świąteczny nie kojarzy się z dobrym czasem na poszukiwanie mieszkania, jednak praktyka wygląda inaczej. Wiele osób właśnie pod koniec roku szuka nowej nieruchomości, licząc na atrakcyjne świąteczne promocje u deweloperów i też obawa przed podwyżką cen od Nowego Roku.

  czytaj dalej
 • Radosnych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2020

  dodano: 16.12.2019

  czytaj dalej
 • Przeciętny Polak pracuje na „M” o 3 lata krócej

  dodano: 16.12.2019

  Eksperci z portalu RynekPierwotny.pl sprawdzili, jak w świetle udostępnionych danych przez GUS wygląda przeciętny czas pracy na polskie mieszkanie.

  czytaj dalej
 • Program „Mój Prąd” zgromadził ponad 8 tys. Wniosków

  dodano: 16.12.2019

  Zostało mało czasu na złożenie wniosku o dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych w ramach programu „Mój prąd” kierowany do gospodarstw domowych.

  czytaj dalej
 • Spójrz inaczej na swój biznes

  dodano: 12.12.2019

  „Sięgaj gdzie wzrok nie sięga” – pisał Adam Mickiewicz. Ale jak? W jaki sposób spojrzeć panoramicznie i mieć bardziej kreatywne pomysły? To nie musi być trudne. Zobaczcie sami!

  czytaj dalej
 • Magazyn „ESTATE” 4/2019 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  dodano: 12.12.2019

  W najnowszym numerze sporo będzie o wyborach i trudnościach z nimi związanych – na ile są podyktowane racjonalnością, a ile w nich podświadomego dążenia do dobrego mniemania o sobie samych, a często i… przyjemności?

  W wywiadzie z okładki o  naszych skomplikowanych relacjach z liczbami opowie  Janina Bąk, wykładowca statystyki i autorka bloga  JaninaDaily.com.  Z naszymi gośćmi porozmawiamy także o neuromarketingu  oraz  o  poczuciu własnej wartości i jego wpływie (nie tylko) na wysokość wynagrodzenia.  Zadamy pytania, jak przekonać do siebie w niespełna minutowej rozmowie oraz  czy w świecie biznesu i finansów możliwe jest postępowanie z poszanowaniem dobra wszystkich interesariuszy.

  czytaj dalej
 • Czy irytacja może mieć wpływ na rozwój?

  dodano: 12.12.2019

  Często zastanawiasz się, jak ktoś wpadł na tak genialny pomysł? Albo jak to się dzieje, że innych biznesy wciąż i wciąż się rozwijają. Przeanalizujemy, czy irytacja może wpłynąć na rozwój firmy.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy w największych polskich miastach – XI 2019 rok

  dodano: 12.12.2019

  Podobnie jak w poprzednich miesiącach Expander i Rentier.io opracowały raport dotyczący rynku nieruchomości mieszkalnych w największych polskich miastach. Jak w analizowanym okresie kształtowała się sytuacja na rynku mieszkaniowym w wybranych lokalizacjach w Polsce?

  czytaj dalej
 • Grudniowy ranking kredytów hipotecznych

  dodano: 12.12.2019

  Portal Bankier.pl zaprezentował miesięczny ranking kredytów hipotecznych. W grudniu br. dokonano porównania ofert kredytów hipotecznych na sfinansowanie zakupu przez bezdzietne małżeństwo i mającą do dyspozycji co miesiąc 8 tys.zl 30-latkowie są w podobnej sytuacji zawodowej, oboje uzyskują dochody z umów o pracę na czas nieokreślony Na jaki kredyt mogą liczyć?

  czytaj dalej
 • Podatek od kupna własnego M – jakie są koszty związane z kupnem mieszkania?

  dodano: 12.12.2019

  Decydując się na zakup wymarzonego mieszkania, często zapominamy, że sam koszt jego zakupu, to nie jedyny wydatek związany z taką transakcją. Do ceny nieruchomości należy bowiem doliczyć także inne opłaty, takie jak podatek od kupna mieszkania. Dowiedz się, ile on wynosi i jakie inne opłaty musi ponieść podatnik dokonujący zakupu mieszkania.

  czytaj dalej
statystyka