Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Magazyn „ESTATE” 2/2019 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  dodano: 13.06.2019

   

  Potrzeba posiadania poczucia sensu uznawana jest za jedną z fundamentalnych potrzeb każdego człowieka i podstawowy motyw społeczny. W tym numerze poszukamy więc sensu w wielu aspektach pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami. 

  czytaj dalej
 • Jak zamienić klientów w ambasadorów marki

  dodano: 10.06.2019

  Proces budowania wizerunku i własnej wartości na rynku, oprócz odpowiedniej postawy
  i zaangażowania, wymaga świadomych i przemyślanych działań. Tomasz Kalko objaśnia je krok po kroku, wskazując prostą drogę do poleceń klientów.

  czytaj dalej
 • Raport –wynajem mieszkań V 2019 r.

  dodano: 10.06.2019

  Podobnie jak w poprzednich miesiącach Rentier.io oraz Expander dokonały analizy sytuacji na rynku wynajmu mieszkań. Jak kształtowały się wynajem mieszkań w poszczególnych miastach?

  czytaj dalej
 • Ile kosztuje budowa domu ?

  dodano: 10.06.2019

  Jakim budżetem powinien zatem dysponować przeciętny Kowalski, aby wybudować swój własny dom? Oto szacunki ekspertów i specjalistów z kalkulatora budowlanego obliczył, jaki będzie koszt budowy domów o powierzchni 100- metrów , 140- metrów i 200-metrów.

  czytaj dalej
 • Mieszkanie na jedno kliknięcie

  dodano: 07.06.2019

  Polskie serwisy nieruchomości to wciąż jedynie słupy ogłoszeniowe – mówi Sławomir Gąsiorowski, prezes Domiporta.pl.
  Rewolucja technologiczna trwa. Światowe rynki nieruchomości z nowoczesnych technologii czerpią garściami. Polski rynek dotrzymuje im kroku np. w procesie zakupu domu?

  czytaj dalej
 • W pustyni i w puszczy, czyli pośrednik na tropach klienta

  dodano: 07.06.2019

  Jak sprawić, by klienci ustawiali się do Ciebie w kolejce i polecali Cię dalej? Krzysztof Rzepkowski przekonuje, że stosując inbound marketing, można zbudować świadomość marki i stworzyć długotrwałe relacje z klientami.

  czytaj dalej
 • Ile kosztuje budowy domu z drewna

  dodano: 07.06.2019

  Posiadanie domu z drewna kojarzy się z ekologią i elegancją. Łączą w sobie atrakcyjny wygląd, funkcjonalność oraz wysoki komfort użytkowania. Dzisiejsze domy z drewna są budowane w technologii energooszczędnej. Budowa domu z drewna może generować bardzo różne koszty. Wszystko zależy od technologii, specyfiki projektu budowlanego oraz rodzaju gruntu

  czytaj dalej
 • SEMINARIUM. 14-15.06.2019. PODATKI W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. KONSULTACJE PODATKOWE. PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY I NAJMU

  dodano: 06.06.2019

  PODATKI W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. KONSULTACJE PODATKOWE. PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY I NAJMU

  14-15 czerwca 2019 r – seminarium dwie sesje Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN – Ośrodek Wczasowy „12 Dębów” Zaździerz koło Płocka. 

  Nasza Akademia rusza z kolejnym szkoleniem – seminarium w ramach POWSZECHNEJ AKADEMII NIERUCHOMOŚCI PTEiDRN. Spotykamy się w niezwykłym miejscu tuż pod Płockiem w Zaździerzu, w Ośrodku Wczasowym „12 Dębów” położonym nad urokliwym jeziorem wśród mazowieckich lasów. Nasza Akademia jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych bez względu na przynależność organizacyjną. 

  czytaj dalej
 • Nadmorskie nieruchomości – marzenie o apartamencie nad morzem

  dodano: 03.06.2019

  Morze Bałtyckie ma unikalny charakter, który przyciąga turystów z całej Polski i zagranicy. Niezwykle magnetyczne, piaszczyste plaże i jedyna w swoim rodzaju morska bryza sprawiają, że nad Bałtyk przybywają rzesze turystów. A gdyby tak można było zamieszkać parę kroków od piaszczystej plaży? Okazuje się, że jest to możliwe!

  czytaj dalej
 • Myśl jak strateg, by wyprzedzić konkurencję

  dodano: 03.06.2019

  Jak wykorzystać myślenie strategiczne do zwiększania sprzedaży? Michał Kanarkiewicz pokazuje, jak naśladowanie szachowych mistrzów może pozytywnie przełożyć się na zyski i jak odpowiednio wykorzystać swoje zasoby w praktycznej sytuacji biznesowej.

  czytaj dalej
 • Jak deweloperzy oceniają sprzedaż mieszkań w I kwartale 2018 r?

  dodano: 03.06.2019

  Serwis nieruchomości Dompress.pl po raz kolejny przeprowadził sondę wśród deweloperów. Jak przedstawiciele firm deweloperskich oceniają sprzedaż lokali mieszkalnych w realizowanych przez nich inwestycjach w I kwartale 2019 r? Jak prezentowały się uzyskane przez deweloperów wyniki sprzedażowe w porównaniu z okresem ubiegłorocznym?

  czytaj dalej
 • Umowa najmu mieszkania – co MUSI zawierać, by była bezpieczna?

  dodano: 03.06.2019

  Umowa najmu mieszkania to kluczowy dokument i dla wynajmującego przy rozliczaniu podatku Dobrze sformułowana pozwoli uniknąć problemów.

  czytaj dalej
statystyka