Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Organizer – Twój dyskretny pomocnik

  dodano: 29.04.2019

  Organizer to narzędzie dedykowane wszystkim przeglądającym ogłoszenia na Nieruchomosci-online.pl, a więc także agentom nieruchomości, którzy chcą być na bieżąco z tym, co ma do zaoferowania rynek. Korzystanie z niego pozwala lepiej zorganizować proces eksploracji dostępnych w portalu ofert.

  czytaj dalej
 • Raport rynku najmu-kwiecień 2019

  dodano: 29.04.2019

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali co najwyżej kilka procent mniej. Średnia oczekiwania cena ofertowa w Warszawie wyniosła 2807 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy w największych polskich miastach – kwiecień 2019 rok

  dodano: 29.04.2019

  Metrohouse, Gold Finance oraz RynekPierwotny.pl opracowały raport dotyczący rynku kredytów hipotecznych oraz wtórnego i pierwotnego rynku mieszkalnego w największych polskich miastach. Jak w analizowanym okresie kształtowała się sytuacja na rynku mieszkaniowym oraz na rynku kredytowym w wybranych lokalizacjach w Polsce?

  czytaj dalej
 • Deski warstwowe – sposób na szybkie i efektowne wykończenie podłogi

  dodano: 26.04.2019

  Ważnym atutem posadzki z desek warstwowych, w porównaniu do litych desek czy tradycyjnego parkietu, jest to, że jest ona fabrycznie wykończona lakierem lub olejem. Skraca to znacznie czas montażu, a w efekcie umożliwia szybką eksploatację wykańczanego lub remontowanego mieszkania – podpowiadają eksperci serwisu domiporta.pl

  czytaj dalej
 • Quo vadis edukacjo w zawodzie pośrednika?

  dodano: 26.04.2019

  Gruntowna wiedza prawna pośrednika to gwarancja bezpieczeństwa transakcji na rynku nieruchomości. Dlatego kształcenie w zawodzie jest kwestią priorytetową. O przyszłości edukacji pośredników w obrocie nieruchomościami, jej potrzebach i wyzwaniach Dominice Mikulskiej opowiada Zbigniew Kubiński, Prezydent Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Nieruchomości i Honorowy Prezydent Federacji Porozumienie Pośredników Rynku Nieruchomości.

  czytaj dalej
 • Podaj hasło! – porozmawiajmy o Twoim bezpieczeństwie

  dodano: 23.04.2019

  Coraz częściej oszuści polują na klientów firm kurierskich, telekomunikacyjnych i niestety serwisów ogłoszeniowych i aukcyjnych. Wysyłają SMS-y i maile, w których podszywają się pod znane, budzące zaufanie marki i próbują wyłudzać dane. Dziś przypomnę Wam o absolutnych podstawach. Przeczytajcie ten tekst z uwagą i nie dajcie się złowić!

  czytaj dalej
 • Otodom na Instagramie – konkurs

  dodano: 23.04.2019

  Zaczynamy swoją przygodę z Instagramem. Startujemy z dużą pompą. Co będzie się działo i czy warto nas obserwować? O tym w dzisiejszym artykule.

  czytaj dalej
 • Życzenia Wielkanocne

  dodano: 20.04.2019

  WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

  Zdrowych, pogodnych
  Świąt Wielkanocnych,
  pełnych wiary, nadziei i miłości.
  Radosnego, wiosennego nastroju,
  serdecznych spotkań w gronie rodziny
  i wśród przyjaciół
  oraz wesołego „Alleluja”

  życzy

  Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości

  czytaj dalej
 • Za malowanie ścian i sufitów zapłacimy od 8 do 15 zł za m2 powierzchni

  dodano: 19.04.2019

  Malowanie to dobry sposób, aby nadać wnętrzom naszych domów nowego, świeżego wyglądu. Możemy to zrobić sami lub zatrudnić fachowców. Eksperci serwisu domiporta.pl sprawdzili, jaki jest koszt takiej usługi.

  czytaj dalej
 • Jak gwiazdy zarabiają na nieruchomościach

  dodano: 19.04.2019

  Dla gwiazd showbiznesu nieruchomości to nie tylko spełnienie marzeń o własnym miejscu na świecie, ale również kolejna możliwość do zarabiania pieniędzy. Celebryci zarabiają na nieruchomościach dobrze inwestując oraz wykorzystując swoją popularność – informują eksperci serwisu Domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Komunikacja wideo. Jak odnaleźć swój styl?

  dodano: 15.04.2019

  Komunikacja wideo odnosi lepsze skutki niż standardowa komunikacja tekstowa, dzięki czemu jest coraz bardziej popularna, także w branży nieruchomości. Dominika Mikulska radzi, jak efektywnie wykorzystać wideomarketing, by trafić z przekazem do odbiorców.

  czytaj dalej
 • Czy opłaca się kupić i odsprzedać mieszkanie?

  dodano: 15.04.2019

  Inwestycja w nieruchomość to obecnie jedna z najkorzystniejszych lokat kapitału. Mieszkanie możemy kupić na wynajem i czekać na zwrot pieniędzy albo od razu sprzedać z zyskiem.

  czytaj dalej
statystyka