Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Życzenia Wielkanocne

  dodano: 20.04.2019

  WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

  Zdrowych, pogodnych
  Świąt Wielkanocnych,
  pełnych wiary, nadziei i miłości.
  Radosnego, wiosennego nastroju,
  serdecznych spotkań w gronie rodziny
  i wśród przyjaciół
  oraz wesołego „Alleluja”

  życzy

  Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości

  czytaj dalej
 • SEMINARIUM. 14-15.06.2019. PODATKI W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. KONSULTACJE PODATKOWE. PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY I NAJMU

  dodano: 20.04.2019

  PODATKI W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. KONSULTACJE PODATKOWE. PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY I NAJMU

  14-15 czerwca 2019 r – seminarium dwie sesje Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN – Ośrodek Wczasowy „12 Dębów” Zaździerz koło Płocka. 

  Nasza Akademia rusza z kolejnym szkoleniem – seminarium w ramach POWSZECHNEJ AKADEMII NIERUCHOMOŚCI PTEiDRN. Spotykamy się w niezwykłym miejscu tuż pod Płockiem w Zaździerzu, w Ośrodku Wczasowym „12 Dębów” położonym nad urokliwym jeziorem wśród mazowieckich lasów.

  czytaj dalej
 • Za malowanie ścian i sufitów zapłacimy od 8 do 15 zł za m2 powierzchni

  dodano: 19.04.2019

  Malowanie to dobry sposób, aby nadać wnętrzom naszych domów nowego, świeżego wyglądu. Możemy to zrobić sami lub zatrudnić fachowców. Eksperci serwisu domiporta.pl sprawdzili, jaki jest koszt takiej usługi.

  czytaj dalej
 • Jak gwiazdy zarabiają na nieruchomościach

  dodano: 19.04.2019

  Dla gwiazd showbiznesu nieruchomości to nie tylko spełnienie marzeń o własnym miejscu na świecie, ale również kolejna możliwość do zarabiania pieniędzy. Celebryci zarabiają na nieruchomościach dobrze inwestując oraz wykorzystując swoją popularność – informują eksperci serwisu Domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Komunikacja wideo. Jak odnaleźć swój styl?

  dodano: 15.04.2019

  Komunikacja wideo odnosi lepsze skutki niż standardowa komunikacja tekstowa, dzięki czemu jest coraz bardziej popularna, także w branży nieruchomości. Dominika Mikulska radzi, jak efektywnie wykorzystać wideomarketing, by trafić z przekazem do odbiorców.

  czytaj dalej
 • Czy opłaca się kupić i odsprzedać mieszkanie?

  dodano: 15.04.2019

  Inwestycja w nieruchomość to obecnie jedna z najkorzystniejszych lokat kapitału. Mieszkanie możemy kupić na wynajem i czekać na zwrot pieniędzy albo od razu sprzedać z zyskiem.

  czytaj dalej
 • Masz 10 tysięcy złotych? Ta kwota umożliwia już inwestowanie w nieruchomości

  dodano: 12.04.2019

  Crowdfunding pozwala na inwestowanie w nieruchomości osobom, które nie posiadają wystarczających oszczędności, aby samodzielnie kupić mieszkanie. Możliwe do osiągnięcia zyski, sięgające nawet 10% w skali roku, są wyraźnie większe od oprocentowania lokat bankowych. Trzeba jednak mieć świadomość, że wspólne inwestowanie w nieruchomości jest obarczone sporym ryzykiem – ostrzegają analitycy domiporta.pl 

  czytaj dalej
 • Inną farbą pomalujemy salon, a inną kuchnię i łazienkę

  dodano: 12.04.2019

  Wiosna to idealna pora na malowanie lub odświeżenie ścian. Producenci farb zalecają ich stosowanie w temperaturze od 5-10 do 25oC. Oferta rynkowa farb do ścian i sufitów jest tak szeroka, że niekiedy trudno się w niej odnaleźć. Eksperci serwisu domiporta.pl sprawdzili, jakie produkty polecane są do poszczególnych typów pomieszczeń.

  czytaj dalej
 • Pokolenie Y to największa grupa szukająca nieruchomości – zobacz, czego pragną millenialsi

  dodano: 12.04.2019

  Millenialsi w Polsce stanowią większość zainteresowanych zakupem bądź najmem nieruchomości – generują 64% wszystkich zapytań na serwisie Domiporta.pl. Ta charakterystyczna grupa wiekowa wyróżnia się spośród innych generacji swoimi preferencjami – np. dwukrotnie częściej niż inne generacje poszukuje mieszkania na wynajem – informują eksperci serwisu Domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Branding od podstaw

  dodano: 12.04.2019

  Marka to nie tylko nazwa i logo. To pojęcie, które znacząco wykracza poza te dwa elementy. Czym więc tak naprawdę jest marka i jak ją kształtować? Na te pytania Dominice Mikulskiej odpowiada Marek Staniszewski – pasjonat strategii komunikacji z ponad 20-letnim doświadczeniem w budowaniu marek.

  czytaj dalej
 • Jakie domy najczęściej wybierają Polacy?

  dodano: 12.04.2019

  Jakie domy cieszą się największą popularnością? Jak wynika z wspólnego opracowania agencji Metrohouse i portalu RynekPierwotny.pl. większe nieruchomości kupujemy przeważnie z drugiej ręki natomiast. W przypadku pierwotnego widać, że są wybierane z mniejszym metraże.

  czytaj dalej
 • Dlaczego Polaków nie interesuje wynajem mieszkań?

  dodano: 12.04.2019

  W Polsce panuje przekonanie, że własne mieszkanie jest lepsze od wynajmowanego. Dlatego na wynajem mieszkań decyduje się zaledwie 16 proc. społeczeństwa

  czytaj dalej
statystyka