Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Od kilku tysięcy do miliona złotych na realizację marzeń we własnym domu

  dodano: 29.03.2019

  Aby zrealizować swoje marzenia o stworzeniu prywatnej siłowni, możemy wybrać opcję minimum, na przykład rower treningowy za 300 PLN, lub od razu zdecydować się na sprzęt wyższej jakości wart 2 tys. PLN. Podobnie jest z kinem domowym – tu stawki w wersji standard zaczynają się od 2,5-3 tys. PLN, ale już sprzęt z prawdziwego zdarzenia to wydatek od kilkuset tysięcy do nawet ponad miliona złotych – sprawdzili eksperci serwisu domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Zdolność kredytowa. Zobacz, który bank daje najwięcej

  dodano: 29.03.2019

  Małżeństwo zarabiający łącznie 4tys. zł na rękę, może liczyć nawet 371 tys. zł na 30 lat – wynika z analiz ekspertów. Zdolność kredytowa bardzo różni się w zależności od banku. Nawet o ok. 76 tys. zł.

  czytaj dalej
 • Raport o cenach działek budowlanych w Polsce

  dodano: 29.03.2019

  Jak wynika z badania przeprowadzonego przez portal Bankier.pl w oparciu o dane uzyskane z serwisu Otodom.pl, w lutym ceny ofertowe przy sprzedaży działek budowlanych wciąż drożały. Jak kształtowały się ceny działek budowlanych w wybranych polskich miastach oraz na obszarach zlokalizowanych poza miastami wojewódzkimi w analizowanym okresie.

  czytaj dalej
 • Od 300 PLN do kilkudziesięciu tysięcy złotych – tyle może kosztować kominek

  dodano: 25.03.2019

  Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów kominków, które możemy dopasować do architektury wnętrza, możliwości budynku oraz naszego podejścia do ekologii. Spośród tradycyjnych wkładów opalanych drewnem, kominków gazowych, „elektryków” oraz biokominków  najtańsze są te ostatnie, ich ceny zaczynają się już od 210 PLN– podpowiadają eksperci domiporta.pl. Wielokrotnie droższe są tradycyjne kominki, których cena z obudową może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych 

  czytaj dalej
 • Pierwszy raz od wielu lat szukamy większych mieszkań

  dodano: 25.03.2019

  Pierwszy raz od przynajmniej 6 lat użytkownicy serwisu Domiporta.pl najchętniej poszukują mieszkań trzypokojowym. Na takie zachowanie może mieć wpływ rosnąca zdolność kredytowa oraz korzystna sytuacja w gospodarce -oceniają eksperci serwisu domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Budownictwo mieszkaniowe w II 2019 r

  dodano: 25.03.2019

  Główny Urząd Statystyczny po raz kolejny przedstawił wyniki dotyczące budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Jak wynika z zaprezentowanych danych, w okresie dwuch pierwszych miesiącach 2019 r. oddano do użytkowania 32,3 tys. mieszkań. W analizowanym okresie zostały wydane pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym na budowę 37,5 tys. mieszkań oraz rozpoczęto budowę 30,1 tys. mieszkań,.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy – marzec 2019 r.

  dodano: 25.03.2019

  Eksperci z portalu nieruchomości otodom.pl. dokonał analizy sytuacji na rynku mieszkań w lutym 2019r. Jak kształtowały się ceny mieszkań w badanym okresie?

  czytaj dalej
 • Raport rynku najmu-marzec 2019

  dodano: 22.03.2019

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali co najwyżej kilka procent mniej. Średnia oczekiwania cena ofertowa w Warszawie wyniosła 2860 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy w największych polskich miastach – III 2019 rok

  dodano: 22.03.2019

  Podobnie jak w poprzednich miesiącach Expander i Rentier.io opracowały raport dotyczący rynku nieruchomości mieszkalnych w największych polskich miastach. Jak w analizowanym okresie kształtowała się sytuacja na rynku mieszkaniowym w wybranych lokalizacjach w Polsce?

  czytaj dalej
 • Nawyki ludzi sukcesu

  dodano: 22.03.2019


  Czym różnią się osoby, które osiągają sukcesy od tych, które ciągle mają je w sferze marzeń? Odpowiedź na to pytanie daje Dorota Filipiuk, zachęcając do zmiany przyzwyczajeń i wyrobienia w sobie nawyków, dzięki którym osiągnięcie wyznaczonych celów stanie się łatwiejsze.

  czytaj dalej
 • Struktura procesu sprzedaży

  dodano: 18.03.2019


  Jak sprzedawać dużo, drogo i mieć zadowolonych klientów? Tomasz Kalko opisuje wszystkie cele procesu sprzedaży i radzi, jak krok po kroku je realizować, by cieszyć się długofalowymi efektami.

  czytaj dalej
 • Raport o cenach działek budowlanych w IV kw. 2018

  dodano: 18.03.2019

  Portal Bankier.pl, „Puls Biznesu” i Cenatorium przygotował raport dotyczący cen działek budowlanych w IV kw. 2018 r. Jak kształtowały się ceny działek pod budowę domów w wybranych polskich miastach wojewódzkich wraz z ich siedzibami? Gdzie zmiany cen były największe w porównaniu z rokiem poprzednim?

  czytaj dalej
statystyka