Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Techniczna strona wideo

  dodano: 25.02.2019

  Czym kręcić, jak kręcić i jak montować filmy promujące nieruchomości? Jak zabrać się za tworzenie wideo na własną rękę przy niewielkim budżecie? Wszystkie ważne kwestie techniczne w tym temacie objaśnia Adam Pływaczewski.

  czytaj dalej
 • Polacy wolą kupować niż wynajmować

  dodano: 25.02.2019

  Badania Eurostatu jasno pokazują preferencje Polaków w zakresie nieruchomości – aż 83% rodaków posiada własne mieszkanie. Dla porównania w innych krajach  Unii Europie wskaźnik ten przeciętnie przekracza 69 proc.

  czytaj dalej
 • Mieszkanie za 12 tysięcy? – są takie oferty na rynku

  dodano: 22.02.2019

  Mieszkanie o najniższej cenie ofertowej może być tańsze nawet o 94% od średniej ceny lokali mających podobną lokalizację. Wiąże się to z różnymi mankamentami nieruchomości. Niska cena ofertowa może też być celowym zagraniem marketingowym – przestrzegają eksperci serwisu domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Perła Śródmieścia – ekskluzywne apartamenty w nowym centrum polskiego Manchesteru

  dodano: 22.02.2019

  W ubiegłym roku brytyjski dziennik The Independent na swojej liście najciekawszych miejsc do odwiedzenia, umieścił jedno z polskich miast. Wśród takich aglomeracji jak Nowy Jork, Dublin czy Hawana, znalazła się także Łódź. Powód? Niezwykła metamorfoza, którą przeszła: z szarego w urzekające świeżym blaskiem miasto. Obraz stereotypowej Łodzi to już przeszłość. Potwierdza to nie tylko zwiększająca się liczba turystów i inwestorów, ale również takie nieruchomości, jak choćby Perła Śródmieście.

  czytaj dalej
 • Opowieść jest jak tort

  dodano: 22.02.2019

  Jak budować narrację w wideo, by było ono skutecznym narzędziem sprzedaży nieruchomości? O sile opowieści w rozmowie z Dominiką Studniak mówi dr Monika Górska – wieloletni praktyk storytellingu, założycielka Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego.

  czytaj dalej
 • Zdolność kredytowa. Zobacz, który bank daje najwięcej

  dodano: 22.02.2019

  Małżeństwo zarabiający łącznie 5,1 zł na rękę, bez problemu pożyczą 542 tys. zł na 30 lat – wynika z analiz ekspertów. Zdolność kredytowa bardzo różni się w zależności od banku. Nawet o 151 tys. zł.

  czytaj dalej
 • Lutowy ranking kredytów hipotecznych

  dodano: 18.02.2019

  Portal Bankier.pl zaprezentował miesięczny ranking kredytów hipotecznych. W lutym br. dokonano porównania ofert kredytów hipotecznych na sfinansowanie zakupu przez młode małżeństwo – kobieta w wieku 26 lat oraz mężczyzna w wieku 27 lat które chce kupić na rynku wtórnym 52-metrowe mieszkanie.

  czytaj dalej
 • Koszt życia w największych miastach Polski

  dodano: 18.02.2019

  Badania statystyczne dowodzą, że Polacy najchętniej przeprowadzają się do dużych miast. Dziś pod lupę wzięliśmy sześć największe miasta w Polsce: sześć miasta, w którym z nich jest najdrożej, w którym najtaniej?

  czytaj dalej
 • Najlepszy czas w roku na zakup działki pod budowę domu

  dodano: 15.02.2019

  Średnia cena m2 gruntu o powierzchni od 1000 do 2000 m2 wzrosła w styczniu o ponad 10% licząc rok do roku. Mimo to, koniec zimy to najlepszy czas na zakup działki, ponieważ zainteresowanie gruntami będzie wzrastać z każdym miesiącem.

  czytaj dalej
 • Rentowność najmu nadal spada

  dodano: 15.02.2019

  Stawki najmu nie nadążają za wzrostem cen mieszkań, rośnie też konkurencja. W efekcie rentowność inwestycji w mieszkanie na wynajem spada. Średnio dla największych miast jest to obecnie 5,02 proc. netto w skali roku, podczas gdy jeszcze pół roku temu wartość ta przekraczała 5,3 proc.

  czytaj dalej
 • Czym różni się rynek pierwotny od wtórnego?

  dodano: 15.02.2019

  Kupno mieszkania bądź domu z rynku pierwotnego czy wtórnego? Eksperci podpowiadają z czego wynikają różnice cenowe oraz jakie mieszkanie warto wybrać .

  czytaj dalej
 • Czy ceny wynajmu nadążają za inflacją

  dodano: 15.02.2019

  Eksperci z portalu RynekPierwotny.pl opublikował analizę pokazującą, że przeciętny czynsz za wynajem mieszkań na terenie miast nadążają za rosnącymi cenami metrażu. Jednocześnie pokusili się o sprawdzenie, czy podwyżki stawek za wynajem mieszkania przynajmniej kompensują właścicielom lokali wpływ inflacji.

  czytaj dalej
statystyka