Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Nowa promocja w ramach Grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości na Facebook z domiporta.pl

  dodano: 31.01.2019

  50618233_2392865017412160_8804212769550237696_n

  Nowa, limitowana – tylko dla 300 pierwszych firm promocja w Grupie na Facebook Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – lepiej w Domiporta (od koloru winiety Grupa Malinowa) z nowym Partnerem Grupy portale Domiporta.pl . Grupa Malinowa to Grupa do której wejść można na zaproszenie innego członka Grupy. Dla ułatwienia skorzystania z promocji Partnera wystarczy być uczestnikiem w Grupie Niebieskiej (od koloru winiety) – Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów – patrz LINK https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ która powstała na fali podwyżek cen ogłoszeń na portalach w końcu 2017 roku. Dla uzyskania promocji i bonifikat tworzymy podgrupy Grupy Niebieskiej i w porozumieniu z Partnerami – portalami ogłoszeniowym uzyskujemy dla uczestników Grup bonifikaty czy inne gratyfikacje. UWAGA z promocji może skorzystać jedynie 300 pierwszych firm które prawidłowo złożyły zgłoszenia.

  grafika-partnerstwo-posrednikow-nieruchomosci-bunt-w-zagrodzie-dojnych-krow
  Jeśli jesteś w jednej z dwóch Grup na FB: w Grupie Malinowej, albo w Grupie Niebieskiej Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – LINK: https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ , to w obu Grupach znajdziesz link, który Cię skieruje do strony Partnera Grupy Domiporta.pl z formularzem zgłoszenia uczestnictwa w promocji. Po zapoznaniu się z warunkami promocji jakie znajdziesz na tej stronie wypełnij prosty formularz zgłoszenia. Do dnia 4 lutego 2019 roku na stronie z formularzami zobaczysz tylko zegar odmierzający czas do otwarcia promocji i udostępnienia formularzy. Moment otwarcia promocji to właśnie 4 luty 2019 godzina 12 00 i wtedy zamiast zegara odmierzającego czas do promocji na stronie Partnera Grupy Domiporta.pl pojawi się okienko ze zgłoszeniami i regulaminem promocji. Więcej informacji w Grupie Malinowej (dostępnej tylko tylko dla jej członków – członkiem tej Grupy można zostać jedynie na zaproszenie członka tej Grupy) lub w Grupie Niebieskiej tu możesz sam wejść do tej Grupy patrz poniżej LINK:
  https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ – prawdopodobnie w Grupie Niebieskiej już jesteś bo większość pośredników znalazła się tam przy okazji innych promocji. Obie Grupy są przeznaczone jedynie dla pośredników w obrocie nieruchomościami – przedsiębiorców prowadzących działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  czytaj dalej
 • 3 błędy, które popełniasz w social media

  dodano: 28.01.2019


  Jeśli prowadzi się fanpage, warto robić to tak, aby faktycznie dawać wartość i skutecznie komunikować się z klientami. Jak robić to dobrze? Anna-Maria Wiśniewska wskazuje, jakich błędów lepiej unikać w mediach społecznościowych.

  czytaj dalej
 • Raport o cenach działek budowlanych w Polsce

  dodano: 28.01.2019

  Jak wynika z badania przeprowadzonego przez portal Bankier.pl w oparciu o dane uzyskane z serwisu Otodom.pl, w grudniu ceny ofertowe przy sprzedaży działek budowlanych stanęły w miejscu. Jak kształtowały się ceny działek budowlanych w wybranych polskich miastach oraz na obszarach zlokalizowanych poza miastami wojewódzkimi w analizowanym okresie.

  czytaj dalej
 • Sprawdź, ile możesz dostać na modernizację bądź budowę EkoDomu od państwa w 2019

  dodano: 25.01.2019

  Niemal 17 tys. zł można uzyskać korzystając z nowej ulgi termomodernizacyjnej zawartej w programie „Czyste Powietrze”. A łącząc dotację i ulgę podatkową można otrzymać wsparcie w wysokości nawet 47 tys. zł

  czytaj dalej
 • Sposób na czyste powietrze w domu – zakup oczyszczacza to koszty rzędu 300 – 5000 PLN

  dodano: 25.01.2019

  Ostatnie dni to bardzo zła jakość powietrza w centrum i na południu kraju. W Gliwicach norma pyłu zawieszonego PM 2,5 przekroczona została o 664%, w Rybniku 578 %. Aby uchronić się przed skutkami smogu we własnym domu możemy kupić oczyszczacz powietrza. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniach może być czystsze nawet o 99,9%.

  czytaj dalej
 • Pan i Pani Wideo

  dodano: 25.01.2019

  Wideo coraz śmielej wykorzystywane jest w komunikacji z klientami. Jest idealnym narzędziem do prezentacji nieruchomości i budowania wizerunku samego pośrednika. O tym, jak skutecznie wspiera sprzedaż opowiadają Dominice Mikulskiej Magdalena i Grzegorz Wysok.

  czytaj dalej
 • Raport -wtórny rynek nieruchomości grudzień 2018 r.

  dodano: 25.01.2019

  Podobnie jak w poprzednich miesiącach Portal Metrohouse dokonał analizy sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Jak kształtowały się ceny mieszkań w poszczególnych miastach?

  czytaj dalej
 • Co warto wiedzieć o darowiźnie nieruchomości?

  dodano: 25.01.2019

  W darowiźnie można przekazać własność praktycznie każdej rzeczy – w tym również mieszkania. Co do zasady darowizna nieruchomości nie musi spełniać żadnych dodatkowych warunków. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii.

  czytaj dalej
 • Podążaj za klientem, czyli rozmowa sprzedażowa krok po kroku

  dodano: 21.01.2019

  Jak przeprowadzić rozmowę z klientem, by osiągnąć założony cel? Łukasz Wydrowski przedstawia swój autorski, pięcioetapowy model działania, którego wdrożenie pomoże zmaksymalizować szansę na powodzenie w sprzedaży.

  czytaj dalej
 • Zasady opodatkowania prywatnego najmu w 2019 r.

  dodano: 21.01.2019

  Od 2019 r. zmienią się przepisy dotyczące zasad informowania o wyborze opodatkowania przychodów z najmu prywatnego ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych. Podatnik będzie musiał poinformować urząd skarbowy o wyborze tej formy opodatkowania do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym osiągnie pierwszy przychód. Dowiedz się jak zmienią się twoje prawa i obowiązki z początkiem 2019 roku!

  czytaj dalej
 • Standard 5G, smart home – czy Polacy są gotowi na rewolucję w mieszkalnictwie?

  dodano: 18.01.2019

  Standard 5G może zrewolucjonizować rynek systemów smart home. Inteligentne domy będą tańsze i dzięki nowemu standardowi przesyłu danych bardziej funkcjonalne – oceniają eksperci domiporta.pl. Czy to spowoduje, że zaczniemy korzystać z systemów smart home na większą skalę?

  czytaj dalej
 • Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy – nowe (stare) obowiązki

  dodano: 18.01.2019

  Jakie wyzwania dla pośredników przynoszą zmiany w ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu? Rafał Szczeponek pisze, jakie są jej najważniejsze postanowienia i jakie kroki powinien podjąć pośrednik, by działać zgodnie z prawem.

  czytaj dalej
statystyka