Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Marka usług premium

  dodano: 20.07.2018

  Małgorzata i Krystian Podbielscy od 8 lat tworzą biuro nieruchomości En Casa, które zajmuje się obsługą wymagających lokali z segmentu premium oraz jeszcze bardziej wymagających klientów. O tym, jak stworzyć silną markę opowiadają Dominice Mikulskiej.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy – lipiec 2018 r.

  dodano: 20.07.2018

  Eksperci z portalu nieruchomości otodom.pl. dokonał analizy sytuacji na rynku mieszkań w czerwcu 2018r. Jak kształtowały się ceny mieszkań w badanym okresie?

  czytaj dalej
 • Historia miłości wypisana na ścianach – agent nieruchomości pomógł w zaręczynach

  dodano: 16.07.2018

  Agent nieruchomości w Polsce jest zupełnie inaczej postrzegany niż w Stanach. Oto historia, gdy w zaręczynach pewnej parze pomógł agent nieruchomości. Tak to się robi na Zachodzie!
  Wszystko zaczęło się od marzenia Kevina Murray’a oraz Kimberly Gendron o wspólnym domu w Milwaukee. W ich urzeczywistnieniu pomógł agent nieruchomości agencji Redfin. I zrobił dużo więcej.

  czytaj dalej
 • Wynajmij dom Franka Sinatry w Kalifornii – uwaga! Nie jest tanio

  dodano: 16.07.2018

  Niezapomniany artysta estradowy. Twórca przebojów „New York, New York” czy „My Way” zmarł w 1998 w Los Angeles. Pozostawił po sobie bogatą dyskografię oraz wspaniałą posiadłość, którą teraz można wynająć.

  Od kilku dni można wynająć posiadłość, w której wielki artysta wraz z małżonką spędzili ostatnie lata życia. Na wynajem została wystawiona posiadłość znajdująca się w Malibu.

  czytaj dalej
 • Specustawa mieszkaniowa czy lex deweloper? Wiceminister odpowiada na pytania

  dodano: 16.07.2018

  Wczoraj popołudniu odbył briefing wiceministra inwestycji i rozwoju Artura Sobonia. Tematem były kontrowersje związane ze spec ustawą mieszkaniową.

  We wczorajszym wystąpieniu wiceminister Artur Soboń odniósł się do larum jakie podniosły chociażby Kongres Ruchów Miejskich bądź Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN.

  czytaj dalej
 • Nowo powstające osiedle Budlexu będzie ozdobione muralem

  dodano: 16.07.2018

  Spółka Budlex zaprosiła kilkunastu artystów z całej Polski do udziału w konkursie na projekt muralu oraz form przestrzennych, które będą spójnym wyróżnikiem nowego osiedla mieszkaniowego powstającego w Toruniu przy ul. Targowej.

  Aby dostarczyć najlepszy z możliwych murali deweloper postanowił zorganizować otwarty konkurs i zaprosić do współpracy znanych artystów.

  czytaj dalej
 • Profesjonalny Agent w pigułce

  dodano: 16.07.2018

  Z myślą o wsparciu pośredników w ich pracy portal Nieruchomosci-online.pl stworzył program #ProfesjonalnyAgent powiązany z osobistym Kontem Agenta. Program stawia na rzetelność i kompletność, których oczekują poszukujący nieruchomości.
  Wzmocniona widoczność, darmowe wyróżnienia… czcesz dowiedzieć się, jak najwięcej skorzystać z uczestnictwa w programie?

  czytaj dalej
 • Raport -wtórny rynek nieruchomości czerwiec 2018 r

  dodano: 16.07.2018

  Podobnie jak w poprzednich miesiącach Portal Metrohouse dokonał analizy sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Jak kształtowały się ceny mieszkań w poszczególnych miastach?

  czytaj dalej
 • Bez procentów proszę, czyli o wynagrodzeniu pośrednika inaczej

  dodano: 13.07.2018

  Czy wynagrodzenie prowizyjne dla agenta nieruchomości to jedyne i najlepsze istniejące rozwiązanie? Piotr Dobrowolski, radca prawny i specjalista w prawie nieruchomości, omawia inne modele obliczania wynagradzania, widząc w tym szansę na zwiększenie prawdopodobieństwa jego otrzymania.

  czytaj dalej
 • Ceny transakcyjne nieruchomości w Polsce

  dodano: 13.07.2018

  Jak wynika z najnowszych danych zebranych przez Home Broker i Open Finance w ostatnich miesiącach ceny transakcyjne mieszkań na rynku ogólnopolskim lekko wzrosły. Różnica pomiędzy najwyższym i najniższym notowaniem Indeksu Cen Transakcyjnych do poziomu 905,36 pkt to roczny wzrost o 8,5 proc.

  czytaj dalej
 • Elementarz pośrednika. Efektywne umawianie spotkań

  dodano: 09.07.2018

  Pozyskiwanie nowych nieruchomości do oferty to jeden z elementów prowadzących do wyznaczonego celu. Jak stworzyć efektywny plan dnia, czy rutyna może być dobra i jak w rozmowach zaskakiwać klienta? Na te pytania odpowiada Łukasz Wydrowski, praktyk i psajonat rynku nieruchomości.

  czytaj dalej
 • Ceny mieszkań w Polsce – czerwiec 2018 r.

  dodano: 09.07.2018

  Czerwiec to kolejny miesiąc, kiedy widać w większości dużych miast w Polsce wzrost cen mieszkań – zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Według danych z serwisu Gratka.pl ceny w Zielonej Górze, Szczecinie czy Opolu uległy największym wzrostom
  w odniesieniu do cen ofertowych z maja tego roku.

  czytaj dalej
statystyka