Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Twój plan na home staging

  dodano: 28.05.2018

  Lidii Gombos

  Home staging może okazać się bronią w walce o uwagę klienta i o wzrost wartości nieruchomości na rynku. Na co trzeba zwrócić uwagę samodzielnie szykując lokal do sprzedaży? A może warto rozpocząć współpracę z home stagerem? O różnych aspektach home stagingu opowie Lidia Gombos, architekta, projektantka wnętrz i certyfikowany home stager.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy – maj 2018 r.

  dodano: 28.05.2018

  Eksperci z portalu nieruchomości otodom.pl. dokonał analizy sytuacji na rynku mieszkań w kwietniu 2018r. Jak kształtowały się ceny mieszkań w badanym okresie?

  czytaj dalej
 • Biały Dom sprzedany – wierna replika znanego budynku została kupiona po przecenie

  dodano: 25.05.2018

   

  Znana replika jednego z najsłynniejszych budynków na świecie – Białego Domu – została sprzedana. Transakcja doszła do skutku po 4 latach spędzonych na rynku i kilku korektach cen.

  Dallas White House – bo taką nazwą nosi posiadłość położona w Teksasie – to budynek przypominający siedzibę amerykańskiego prezydenta.

  czytaj dalej
 • Nieoczekiwany skutek lepszych relacji z Koreą Północną – sprzedaż przygranicznego gruntu rośnie

  dodano: 25.05.2018

  Oba kraje – Koreę Północną i Południową – rozgranicza pasmo Koreańskiej Strefy Zdemilitaryzowanej. Jest to pasmo o szerokości 4 kilometrów i długości 238 kilometrów. Od niedawna, ceny gruntu tego pogranicza rośnie!

  Po obu stronach KSZ są rozlokowane liczne armie nie i żołnierze pod bronią gotowi do walki. Jest tam również sporo gruntu, na który do tej pory nie było chętnych. To się zmieniło!

  czytaj dalej
 • Na program MDM wydano 3 miliardy złotych – 70 procent dofinansowania otrzymały pary bezdzietne

  dodano: 25.05.2018

  Program „Mieszkanie dla Młodych” cieszył się z każdym rokiem coraz większym zainteresowaniem. Środki wyczerpały się w pierwszym kwartale 2018 roku. Do końca marca zaakceptowano ponad 12 tysięcy wniosków.

  Mieszkanie dla Młodych miało mocno wyśrubowane warunki. Z programu mogła skorzystać konkretna grupa osób. Wśród kryteriów była liczona między innymi powierzchnia mieszkania oraz jego lokalizacja.

  czytaj dalej
 • Odwilż na rynku wynajmu mieszkań – Resi4Rent wchodzi na rynek

  dodano: 25.05.2018

  Odwilż to może za dużo powiedziane. Mowa na razie o platformie mieszkań na wynajem, której obsługą będzie zajmował się bezpośrednio deweloper. Być może jest to nowe otwarcie na rynku?

  Platforma będzie największym prywatnym funduszem mieszkań na wynajem w Polsce. Podobne rozwiązania na zachodzie funkcjonują bardzo dobrze od wielu lat.

  czytaj dalej
 • Nie uwierzysz jak ten budynek wyglądał wcześniej – niesamowita przemiana starej szopy

  dodano: 25.05.2018

  Umiejętność dostrzegania ukrytego potencjału to niebywały talent. Rob Lond-Caulk posiada ten dar. W rozwalającej się szopie dostrzegł piękno, które wydobył remontem i teraz trudno uwierzyć w tą metamorfozę!

  Rozwalająca się szopa nieopodal lasku pokryta mchem z pewnością nie zachęcała do zakupu choć jej cena z pewnością była atrakcyjna. Rob Lond-Caulk własnoręcznie wyremontował nieruchomość, a efekt jego pracy zwala z nóg!

  czytaj dalej
 • Raport rynku najmu-maj 2018

  dodano: 25.05.2018

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali co najwyżej kilka procent mniej. Średnia oczekiwania cena ofertowa w Warszawie wyniosła 2791 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Na dobry początek współpracy

  dodano: 23.05.2018

  W potocznym wyobrażeniu, praca pośrednika rozpoczyna się w momencie podpisania umowy z klientem, który zamierza sprzedać nieruchomość. W rzeczywistości fachowi agenci pierwsze czynności wykonują znacznie wcześniej. Należy do nich m. in. sprawdzenie stanu prawnego, analiza otoczenia i weryfikacja cen transakcyjnych dla podobnych lokali. Ostatnio pojawiają się narzędzia, które im to ułatwiają.

  czytaj dalej
 • Lubiliście grę The Sims? Ten tytuł jest dla Was! Generalne Remonty Domów – opinia

  dodano: 21.05.2018

  Pamiętacie grę The Sims? Jednym z jej najprzyjemniejszych mechanizmów była możliwość urządzania domów simów. Nowy tytuł od polskiego studia Empyrean wykorzystuje tą atrakcję do granic możliwości!

  Gra Generalne Remonty Domów to odmiana symulatora, w którym wcielamy się w inwestora zajmującego się flipowaniem nieruchomości. Polega to na kupieniu okazyjnie zniszczonej nieruchomości, wyremontowaniu jej oraz sprzedaniu w korzystnej cenie.

   

  czytaj dalej
 • Kto nie ryzykuje, ten nie… wygrywa zamku! Wygraj w loterii położony w Szkocji zamek Orchardton

  dodano: 21.05.2018

  Wystarczy 5 funtów by wziąć udział w losowaniu zamku o wartości 2,5 miliona. Brzmi jak marzenie? Właśnie na taką ofertę można się skusić chcąc zamieszkać na szkockiej riwierze.

  Obecna właścicielka zamku mogła skorzystać z pomocy doświadczonych agencji reklamowych. Mogła również wystawić ogłoszenie zupełnie prywatnie. Ale zdecydowała się na organizację loterii!

  czytaj dalej
 • Ta spalona ruina kosztowała prawie milion dolarów. I się sprzedała! Ceny nieruchomości w USA szaleją

  dodano: 21.05.2018

  Niewiele, ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni. Sam dom posiada ledwie 99 metrów. A został sprzedany za cenę, która nie mieści się w głowie. Nawet jak na standardy amerykańskie jest to duża kwota.

  Niewielka działka, oddalona nieco od centrum miasta San Jose. Znajduje się na niej malutki domek, który czasy świetności ma już dawno za sobą. Mimo to, został sprzedany za wysoką cenę.

  czytaj dalej
statystyka