Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Wiesz więcej komunikujesz się lepiej

  dodano: 29.11.2017
  Karolina Kłujszo

  Karolina Kłujszo

  Zespół portalu Nieruchomości-online.pl w wakacje oddał w Wasze ręce zupełnie nowe Konto Biura i Konto Agenta. A wraz z nim dostęp do nowych funkcjonalności takimi jak #WskaźnikZainteresowania #HotAlert czy #Preferencje poszukującego. Dodatkowo została odmieniona także prezentacja Agenta. Więcej szczegółów na temat nowości w portalu znajduje się w artykule Karoliny Kłujszo.

  czytaj dalej
 • Listopadowy ranking kredytów hipotecznych

  dodano: 29.11.2017

  Portal Bankier.pl zaprezentował miesięczny ranking kredytów hipotecznych. W listopadzie br dokonano porównania ofert kredytów hipotecznych na sfinansowanie zakupu przez 30-letniego mężczyznę który chce kupić na rynku pierwotnym 42-metrowe mieszkanie.

  czytaj dalej
 • Ceny transakcyjne nieruchomości w Polsce

  dodano: 29.11.2017

  Jak wynika z najnowszych danych zebranych przez Home Broker i Open Finance w ostatnich miesiącach ceny transakcyjne mieszkań na rynku ogólnopolskim lekko wzrosły. Różnica pomiędzy najwyższym i najniższym notowaniem Indeksu Cen Transakcyjnych do poziomu 851,6 pkt o 0,23 proc. mniej niż rok temu i o 3,92 proc. więcej niż dwa lata temu.

  czytaj dalej
 • Strategia w zgodzie z potrzebami użytkowników

  dodano: 24.11.2017
  Michał Kurczycki

  Michał Kurczycki

  Poruszając się po sieci, w poszukiwaniu interesującego nas zagadnienia, zostawiamy ślad w postaci danych. Marketerzy analizując je, odpowiednio kierują oferty reklamowe tak, aby wywierały na nas jak największy wpływ. Podobnie funkcjonuje portal Nieruchomosci-online.pl, wykorzystując wiedzę o zachowaniach poszukujących. Z wywiadu z Michałem Kurczyckim, szefem spółki zarządzającej portalem, dowiemy się, dlaczego warto budować strategię w oparciu o doświadczenia użytkowników.

  czytaj dalej
 • Raport o cenach działek budowlanych w Polsce

  dodano: 24.11.2017

  Jak wynika z badania przeprowadzonego przez portal Bankier.pl w oparciu o dane uzyskane z serwisu Otodom.pl, w październiku br ceny gruntów pod budowę domu powoli wracają do poziomów z początku roku. Jak kształtowały się ceny działek budowlanych w wybranych polskich miastach oraz na obszarach zlokalizowanych poza miastami wojewódzkimi w analizowanym okresie.

  czytaj dalej
 • Nowe przepisy budowlane – od 1 stycznia 2018 r.

  dodano: 24.11.2017

  25 metrów kwadratowych – tyle będzie wynosić minimalna wielkość mieszkania. Taką zmianę ma wprowadzić nowe rozporządzenie w tej sprawie, które trafi do podpisu ministra infrastruktury w listopadzie.

  czytaj dalej
 • Zarządzanie stresem w pracy pośrednika

  dodano: 20.11.2017
  Marzena Szczepanik

  Marzena Szczepanik

  Presja czasu, liczne telefony oraz kalendarz wypełniony adresami i datami spotkań, od czasu do czasu niezadowolony klient, konkurencja, która depcze po piętach i do tego obawa o wynagrodzenie – jest wiele czynników wywołujących stres w pracy pośrednika. Jednakże można sobie z nim poradzić. O tym, jak to zrobić dowiemy się od Marzeny Szczepanik.

  czytaj dalej
 • Raport rynku najmu-listopad 2017

  dodano: 20.11.2017

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali co najwyżej kilka procent mniej. Wciąż jednak koszt wynajmu jest znacznie wyższy niż przed rokiem. Średnia oczekiwania cena ofertowa w Warszawie wyniosła 2991 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Kawalerka za kilkanaście tys. złotych, czy to jest możliwe?

  dodano: 20.11.2017

  Panuje przekonanie, że mieszkania w Polsce są za drogie i dostępne tylko na kredyt. Ceny za metr kwadratowy mieszkania w dużych miastach potrafią przekroczyć nawet 10 tys. złotych. Jednak eksperci z Metrohouse przygotowało zestawienie najtańszych mieszkań z ofert rynku wtórnego z bazy swoich pośredników.

  czytaj dalej
 • Pod rękę z kupującym, czyli o doradztwie dla strony popytowej

  dodano: 17.11.2017
  Dominika Dąbrowska

  Dominika Dąbrowska

  Przyjęto, że praca pośrednika polega na znalezieniu odpowiedniego nabywcy. Jednakże istnieje także usługa, polegająca na znalezieniu odpowiedniej nieruchomości dla poszukującego. Podczas gdy sprzedającego otacza się szczególnymi względami, kupujący często szuka mieszkania na własną rękę. O tym, jak wygląda praca z klientem popytowym, jak czerpać z niej radość i jak zapewnić sobie wynagrodzenie za wykonaną usługę, pisze Dominika Dąbrowska.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy – listopad 2017 r.

  dodano: 17.11.2017

  Eksperci z portalu nieruchomości otodom.pl. dokonał analizy sytuacji na rynku mieszkań w październiku 2017r. Jak kształtowały się ceny mieszkań w badanym okresie?

  czytaj dalej
 • Raport -wtórny rynek nieruchomości październik 2017 r

  dodano: 17.11.2017

  Podobnie jak w poprzednich miesiącach Portal Metrohouse oraz Expander dokonały analizy sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Jak kształtowały się ceny mieszkań w poszczególnych miastach?

  czytaj dalej
statystyka