Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Sprzedaż poprzez wizerunek

  dodano: 30.06.2017
  marcin osman 2 fot. CoolHeads

  Marcin Osman

  Sprzedawcą może zostać każdy. Nie każdy chce jednak rozwijać swoje umiejętności i budować karierę w tym zawodzie. Podążanie tą ścieżką wiąże się z potrzebą ciągłego rozwoju, zaangażowania w podejmowane działania i poddawania się licznym próbom. Żeby klient uświadomił sobie, że jesteś mu potrzebny musisz najpierw coś mu dać. O tajnikach skutecznej sprzedaży dzięki indywidualnemu wizerunkowi pośrednika opowiada Marcin Osman. Przedsiębiorca, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów, autor książek biznesowych i trener sprzedaży.

  czytaj dalej
 • Raport rynku najmu-czerwiec 2017

  dodano: 30.06.2017

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali co najwyżej kilka procent więcej. Wciąż jednak koszt wynajmu jest znacznie wyższy niż przed rokiem. Średnia oczekiwania cena ofertowa w Warszawie wyniosła 2842 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Dokumenty potrzebne przy kredycie hipotecznym

  dodano: 30.06.2017

  Proces otrzymania kredytu hipotecznego, to zawsze niełatwa procedura. Nie skończy się bowiem wyłącznie na analizie przekazanego przez naszego pracodawcę zaświadczenia o wysokości zarobków. Właściwie na każdym z etapów udzielania tego rodzaju kredytu możemy zostać poproszeni o całą gamę innych, istotnych dla banku dokumentów. Jakich?

  czytaj dalej
 • Kto wie ile kosztuje mieszkanie?

  dodano: 26.06.2017
  09.11.2016. Warszawa. Hanna Milewska-Wilk z Mieszkanicznika. Fot. Robert Gardzinski

  Hanna Milewska-Wilk z Mieszkanicznika.
  Fot. Robert Gardzinski

  Jest wiele czynników wpływających na cenę mieszkania. Pierwszym z nich będzie koszt jego wybudowania. Nie można też zapomnieć o metrażu czy lokalizacji, które również warunkują ceny kupna i najmu. Jednak skąd lub od kogo można dowiedzieć się jakie to koszta i czym są uwarunkowane. Źródła informacji odnośnie cen powierzchni mieszkaniowych prezentuje Hanna Milewska-Wilk.

  czytaj dalej
 • Raport: Polacy kupują mieszkania za gotówkę

  dodano: 26.06.2017

  Większość Polaków kupuje mieszkania za gotówkę. Tak wynika z ostatnich danych Narodowego Banku Polskiego, który badał sytuację w siedmiu największych polskich miastach w I kwartale 2017 r.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy – czerwiec 2017 r.

  dodano: 26.06.2017

  Eksperci z portalu nieruchomości otodom.pl. dokonał analizy sytuacji na rynku mieszkań w maju2017r. Jak kształtowały się ceny mieszkań w badanym okresie?

  czytaj dalej
 • Efekt synergiczny

  dodano: 23.06.2017
  Marek Kloc

  Marek Kloc

  Aktualnie sporym problemem jest opinia na temat biur i pośredników wśród społeczeństwa. Sytuacja pogorszyła się po deregulacji zawodu od 1 stycznia 2014 roku. Pojawiło się wiele biur bez licencji, doświadczenia i wiedzy. Braki te tuszowane są konkurencyjnością cen, a tworząca się przez to dysproporcja w jakości obsługi wpływa negatywnie na opinię całej grupy zawodowej. Problematyczna jest też niechęć samych biur i pośredników do współpracy zawodowej, choć wiadomo, że wspólnie prowadzone działania dają o wiele lepsze efekty.

  czytaj dalej
 • Raport o cenach działek budowlanych w I kw. 2017

  dodano: 23.06.2017

  Portal Bankier.pl, „Puls Biznesu” i Cenatorium przygotował raport dotyczący cen działek budowlanych w I kw. 2017 r. Jak kształtowały się ceny działek pod budowę domów w wybranych polskich miastach wojewódzkich wraz z ich siedzibami? Gdzie zmiany cen były największe w porównaniu z rokiem poprzednim?

  czytaj dalej
 • Kary za wycięcie drzewa bez zezwolenia 2017

  dodano: 23.06.2017

  Od 1 stycznia 2017 r. weszły w życie nowe przepisy związane z wycinką drzew i krzewów. Zmieniły się zarówno zasady udzielania pozwoleń, stawki opłat, a co za tym idzie także kary za wycięcie drzewa bez zezwolenia. Warto zapoznać się z tymi zmianami. Zobacz jakie grożą kary za wycięcie drzewa bez zezwolenia od 2017 roku.

  czytaj dalej
 • XIII Rada Naczelna sprawozdawczo wyborcza Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

  dodano: 22.06.2017

  W dniu 21 czerwca 2017 roku w Łodzi odbyło się posiedzenie sprawozdawczo wyborcze XIII Rady Naczelnej Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

  Rada Naczelna przyjęła sprawozdania władz Federacji za ostatni rok i za czteroletnią kadencję i udzieliła ustępującym władzom absolutorium. Doceniając wkład pracy ustępującego po dwóch kadencjach urzędowania Prezydenta Federacji Pana Zbigniewa Kubińskiego, Rada Naczelna przyjęła uchwałę nadającą Panu Zbigniewowi Kubińskiemu  tytuł Honorowego Prezydenta F PPRN.

  Dokonano wyborów nowych władz Federacji na kolejną kadencję 2017 – 2021 r. Na Prezydenta Federacji wybrano Pana Tomasza Błeszyńskiego, na wiceprezydentów Federacji wybrano Pana Zbigniewa Kubińskiego i Pana Andrzeja Jakiela. Wybrano Komisję Rewizyjną w składzie: Przewodniczący – Bogusław Jęcek, Wiceprzewodniczący – Grzegorz Biskupski, Sekretarz – Beata Garbacz.

  czytaj dalej
 • Można będzie zbudować dom koło elektrowni wiatrowej

  dodano: 21.06.2017

  Wiatrak produkujący prąd ma znajdować się w odległości od najbliższych budynków mieszkalnych nie mniejszej niż 10-krotność jego wysokości– zakłada projekt liberalizacji przepisów przygotowany przez Ministerstwo Energii.

  czytaj dalej
 • Wybór ekipy budowlanej, jakich błędów należy się wystrzegać?

  dodano: 21.06.2017

  Wraz z upływem czasu coraz mniej osób decyduje się na samodzielną budowę domu. Nie każdy też urodził się z wrodzonym talentem do majsterkowania i przeprowadzania wszelkiego typu prac. Czasami lepiej zdać się na fachowców i to im powierzyć budowę. Tylko jak wybrać odpowiednią ekipę?

  czytaj dalej
statystyka