Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Lubiliście grę The Sims? Ten tytuł jest dla Was! Generalne Remonty Domów – opinia

  dodano: 21.05.2018

  Pamiętacie grę The Sims? Jednym z jej najprzyjemniejszych mechanizmów była możliwość urządzania domów simów. Nowy tytuł od polskiego studia Empyrean wykorzystuje tą atrakcję do granic możliwości!

  Gra Generalne Remonty Domów to odmiana symulatora, w którym wcielamy się w inwestora zajmującego się flipowaniem nieruchomości. Polega to na kupieniu okazyjnie zniszczonej nieruchomości, wyremontowaniu jej oraz sprzedaniu w korzystnej cenie.

   

  czytaj dalej
 • Kto nie ryzykuje, ten nie… wygrywa zamku! Wygraj w loterii położony w Szkocji zamek Orchardton

  dodano: 21.05.2018

  Wystarczy 5 funtów by wziąć udział w losowaniu zamku o wartości 2,5 miliona. Brzmi jak marzenie? Właśnie na taką ofertę można się skusić chcąc zamieszkać na szkockiej riwierze.

  Obecna właścicielka zamku mogła skorzystać z pomocy doświadczonych agencji reklamowych. Mogła również wystawić ogłoszenie zupełnie prywatnie. Ale zdecydowała się na organizację loterii!

  czytaj dalej
 • Ta spalona ruina kosztowała prawie milion dolarów. I się sprzedała! Ceny nieruchomości w USA szaleją

  dodano: 21.05.2018

  Niewiele, ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni. Sam dom posiada ledwie 99 metrów. A został sprzedany za cenę, która nie mieści się w głowie. Nawet jak na standardy amerykańskie jest to duża kwota.

  Niewielka działka, oddalona nieco od centrum miasta San Jose. Znajduje się na niej malutki domek, który czasy świetności ma już dawno za sobą. Mimo to, został sprzedany za wysoką cenę.

  czytaj dalej
 • Kalifornia wprowadzi nakaz posiadania instalacji fotowoltaicznej od 2020 roku

  dodano: 21.05.2018

  W Polsce taki pomysł wydaje się być szaleństwem, gdyż nawet dopłaty do wymiany pieców witane są nieufnością. Być może to znak czasów, ale Kalifornia wprowadzi nakaz posiadania instalacji fotowoltaicznej!

  Zgodnie z nowymi przepisami, praktycznie wszystkie budynki w stanie Kalifornia mają być wyposażone w instalację fotowoltaiczną i od tej reguły nie ma być odstępstw. Prawo jednak budzi zrozumiałe kontrowersje.

  czytaj dalej
 • Chcesz posiadłość z 800-letnią historią? Teraz to możliwe – zamek Fonmon wystawiony na sprzedaż

  dodano: 21.05.2018

  Niektórzy z Nas nie wyobrażają sobie zamieszkać w budynku, który ma więcej jak dziesięć lat. Omijają ich takie perełki jak wystawiony własnie na sprzedaż zamek Fonmon. Jego historia sięga XII wieku.

  Warownia jest położona wśród zielonych pagórków Walii, a jednocześnie znajduje się blisko lotniska w Cardiff. Oferta jest skierowana do inwestorów jak i dla przyszłych właścicieli.

  czytaj dalej
 • Cztery wymiary budowania marki osobistej

  dodano: 21.05.2018

  Łukasz Kruszewski

  Świadome budowanie własnego kręgosłupa wartości i celów to sedno tworzenia silnej marki osobistej. Łukasz Kruszewski, pośrednik i dyrektor ds. marketingu w Freedom Nieruchomości, obala mity związane z marką osobistą, a także podpowiada jak znaleźć „sposób na siebie”.

  czytaj dalej
 • Raport rynku najmu-maj 2018

  dodano: 21.05.2018

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali co najwyżej kilka procent mniej. Średnia oczekiwania cena ofertowa w Warszawie wyniosła 2791 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Organizacja po Twojemu. Jak wykorzystać talenty w praktyce?

  dodano: 18.05.2018

  Dominik Juszczyk

  Wykorzystywanie swoich silnych stron i praca nad nimi, to klucz do sukcesu i szczęścia. Energia włożona w budowanie talentów da lepsze efekty niż próby korygowania wad i uzupełniania braków. Jak jednak odkryć, w czym tkwi Twój potencjał? Dominik Juszczyk, trener Instytutu Gallupa i twórca bloga nearperfectperformance.com, podpowiada jak to zrobić w swoim artykule.

  czytaj dalej
 • Deweloperzy zacierają ręce – ceny mieszkań w Polsce idą w górę!

  dodano: 18.05.2018

  Jak wynika z analizy, przygotowanej przez eksperta portalu RynekPierwotny.pl. Mieszkania od deweloperów na głównych krajowych rynkach nieruchomości drożeją. Średnia kwietniowa zmiana cen rok do roku, ważona wolumenem, wyniosła około plus 7,5 proc.

  czytaj dalej
 • Cała prawda o motywacji sprzedawcy

  dodano: 14.05.2018

  Ewa Jochheim

  Czy każdy może zostać sprzedawcą? Czy trzeba się nim urodzić? W artykule Ewy Jochheim, CEO Instytutu Durkalskiego oraz eksperta i praktyka z zakresu motywacji wewnętrznej, przeczytasz o typach sprzedawców, źródłach ich motywacji i inwestowaniu w rozwój sprzedażowych umiejętności.

  czytaj dalej
 • Dzień wolności hipotecznej. Od dziś nie pracujesz już na kredyt hipoteczny.

  dodano: 14.05.2018

  Według obliczeń przeprowadzonych przez analityków z Lion’s Bank wynika że statystyczny Polak zarobił w sumie od początku roku kwotę pozwalającą na opłacenie rocznych rat przeciętnego kredytu hipotecznego. Jak wynika z danych przedstawionych przez analityków w 2018 r. zajęło to 128 dni, jest to wynik lepszy niż w 2017 r., kiedy na roczną obsługę kredytu hipotecznego trzeba było zarabiać aż 142 dni.

  czytaj dalej
 • Kup zamek, w którym kręcono Doktora Who – oferta w sam raz dla inwestorów

  dodano: 12.05.2018

  Zabudowania pałacowe na Wyspach są poważane specjalną estymą. Ich kupno często wiąże się z wielomilionową płatnością oraz ograniczeniami. Tym razem oferta jest bardzo okazyjna. Milion funtów i pałac jest Wasz!

  Zamek Penllyn to znajdująca się na zachodzie Anglii piękna rezydencja. W przeciwieństwie do większości zamków w tym kraju, nie jest udostępniony do zwiedzania, więc przyszli właściciele będą mogli liczyć na spokój.

  czytaj dalej
statystyka